Денрос
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Компанія «ДЕНРОС» працює на ринку побутової хімії, косметики та засобів гігієни з 2003року. Компанія є офіційним представником відомих виробників засобів побутової хімії, косметики та засобів гігієни, а також виробляє приватну торгову марку LAZURIA.
Місія ТОВ «ДЕНРОС»:
«Ми надійно поєднуємо можливості провідних виробників з потребами професійних покупців, забезпечуючи їх товарами для чистоти та краси, завдяки нашому професійному досвіду, наполегливості та старанності.»
Асортимент компанії «ДЕНРОС» включає в себе пральні порошки, чистячі та миючі засоби, туалетне та господарче мило, зубні пасти та косметичні засоби для догляду за шкірою, вологі та паперові серветки, аерозольну продукцію косметичного та побутового призначення, господарчі товари таких вітчизняних і іноземних виробників і торгівельних марок. ТОВ «Денрос» активно працює з партнерами в межах Києва та Київської області, забезпечуючи продукцією різні підприємства та державні установи, великі та маленькі маркети, дитячі магазини та аптеки, роздрібні торгівельні точки на ринках, а також клієнтів категорії HoReCa та CaBaRe.
 Для своїх клієнтів ми створюємо максимально зручні та індивідуальні умови співпраці, орієнтуючись на довгострокове співробітництво.
Ми надамо Вам конкурентоспроможні ціни, стабільність та широкий асортимент в різних цінових категоріях, а висока результативність співпраці та досвід наших спеціалістів дозволять Вам переконатися у ефективності співпраці з нашою компанією.
Все це дозволяє нам зберегти довірливі відносини з нашими партнерами на протязі тривалого часу та будувати дійсно партнерські відносини.

Наш девіз: «НАДІЙНЕ ПАРТНЕРСТВО – ЗАПОРУКА ЗРОСТАННЯ!»

Представництва, магазини
Київська обл. і м.Київ
 
Супермаркеты
Киев – МЕГАМАРКЕТ, КАРАВАН, ЧЕРВОНИЙ МАРКЕТ, ВЛАДА, КОНТИНЕНТ
 

Денрос
Адреса:
м. Київ, вул. Марко Вовчка, 14
Адреса для кореспонденції:
Поштова адреса: 03062, м. Київ – 62, а/с №250
Телефони:
(044) 229-11-82
(067) 466-13-22
Факс:
(044) 229-11-82
E-mail:
Веб-сайт:
Торгові марки компанії «Денрос»:
Lazuria gel, представлена у категорії:

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.