Результати
Результати голосування Інтернет-аудиторії 2018 року у категорії:
  Послуги бізнесу / Кадрова та рекрутингова агенція
Info Річний рейтинг за результатами голосування Інтернет-аудиторії обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
 
I квартал (січень—березень)
Підтримайте своїм голосом тих, хто заслуговує
звання Фаворит Року – 2018!
1. Affinity Посилання 50% 5
 
1. Alkor Group Посилання 50% 5
 
1. CDS Group Посилання 50% 5
 
1. COMILFO Посилання 50% 5
 
1. Hill International Ukraine Посилання 50% 5
 
1. Приват Сервіс Посилання 50% 5
 
Подивитись результати попереднього, 2017 року  Показати всі компанії
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторів опитування!
Додати
компанію
Видалити
компанію

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 23.01.2018 15:34:12 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(30)
всі підряд | позитивні | негативні
Сергей Викорович (компания "... (Київська обл. і м.Київ)
Анкор СВ — лучшие из лучших. Хочу поблагодарить Аллу Коняеву и Александра Матяша за то, что создали команду профессионалов, уникальный сервис, приятность общения и подбор наилучшего персонала, несмотря на уникальность запроса. Комания действительно соответсвует своему девизу: Уникальный сервис под эксклюзивный запрос. Со скромным обаянием профессионализма (извените за плагиат, взял из сайта Анкор СВ:).
Спасибо за стабильное сотрудничество. Ребята, с Вами действительно приятно работать!! Побольше бы таких компаний:) тогда на нас ровнялась бы Европа:)
Светлана (Київська обл. і м.Київ)
Очень понравилось качество услуг компании ACA Worldwide
або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.