Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Інтернет-магазини / Ювелірний інтернет-магазин
Інформація У цей категорії представлені тільки Інтернет-магазини ювелірних прикрас. Дивіться також категорію «Магазин ювелірних виробів» щоби взяти участь у визначенні найкращого «офлайнового» ювелірного салону, а також дивіться «Інтернет-магазин біжутерії».
Будь ласка, виберіть у списку до 5 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 10 менш відомих магазинів
Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(103)
всі підряд | позитивні | негативні
иpинa-иpинa иpинa-иpинa висловлюється про Zlato.ua
Злато привлекает ценовой доступностью так же, как ассортиментом. Очень удобная форма выбора и покупки изделий. Отсутствуют риски и неуверенность в приобретении подделки – все качественно и без фальши. На Zlato покупали несколько изделий из золота, всем довольны.
id147310-Evgenia Gorbacheva Evgenia Gorbacheva +1
Уже давно покупаю в Злато украшения, всегда остаюсь довольна сервисом. Качество хорошее, размеры и цвета совпадают, можно смело доверять описаниям.
ligostay19 ligostay19 висловлюється про Zlato.ua
Zlato очень радует ассортиментом, а именно доступными по цене ювелирными украшениями. Люблю серебро, уже несколько раз делала заказ на их сайте, все украшения были как на фото
HR-manager HR-manager висловлюється про Zlato.ua
На Zlato была приятно удивлена обслуживанием девочек-консультантов.
Illuzor Illuzor висловлюється про Gold.ua
Заказывал кольцо, забирал в Харькове в центре на сумской, в реале получилось еще круче чем на картинке, товаром и обслуживанием доволен, спасибо Gold’у)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.