Голосування
Інтернет-магазини / Ювелірний інтернет-магазин
Інформація У цей категорії представлені тільки Інтернет-магазини ювелірних прикрас. Дивіться також категорію «Магазин ювелірних виробів» щоби взяти участь у визначенні найкращого «офлайнового» ювелірного салону, а також дивіться «Інтернет-магазин біжутерії».
Будь ласка, виберіть у списку до 5 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 11 менш відомих магазинів
Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(102)
всі підряд | позитивні | негативні
id149123-Светлана Варга Светлана Варга +1
Оринго – качество и отношение к клиентам уникальное.
Iriska-kiskA Iriska-kiskA позитивно висловлюється про Орінго +2
«Орінго» – найкращий !!! Таке чудове душевне ставлення до клієнтів, і сервіс, і можливість повернути чи обміняти прикрасу, якщо не підійшла, і безкоштовна чистка, та і самі якісні прикраси – такого ніде більше не знайдеш! Голосую за нього!
Лeoтoн Лeoтoн +2
Оринго прекрасный выбор, оперативно, возможность приобретения эксклюзивных украшений по демократичной цене, вежливость и внимание персонала!
MOPOЗOBA MOPOЗOBA висловлюється про Орінго +2
ОРИНГО -вы лучшие!!!!
Irina_Nes Irina_Nes висловлюється про Орінго +1
Оринго не подводил ни разу. Лучшие
frenki0509 frenki0509 +3
Без сомнения – ОРИНГО,и только ОРИНГО!!! На сегодняшний день лучшего интернет-магазина в Украине-нет!Качество+честность+порядочность+культура обслуживание= ЛЮБОВЬ к клиенту! В результате получаешь огромную радость и счастье от красоты серебра,пронизанную добрым позитивом и теплом!
Голосую за Вас! Удачи!!!
Відредаговано автором,
Eire Eire +2
Оринго – удивительный проект! Необыкновенно гармоничное сочетание цены-качества-разнообразия украшений – культуры обслуживания!
Tata27 Tata27 +2
Оринго -любимый интернет магазин. Обслуживание,гарантия, сроки изготовления,атмосфера, форум, конкурсы. Луч света в серых буднях.
AnnaZ AnnaZ висловлюється про Zlato.ua +1
Zlato.ua крутой магазин! Заказывала здесь мужу на подарок печатку, пришла вовремя, все чеки, гарантии как положено прилагались. Потом себе серьги здесь присмотрела, которые кстати дешевле стояли чем где-либо, и тоже все норм было с доставкой! Так что я только за ЗЛАТО!
Aлeкcaндp_123 Aлeкcaндp_123 +2
я тоже за Оринго
RURORU721 RURORU721 позитивно висловлюється про Орінго +3
Уникальный интернет-магазин. Радует!
Юлия_89 Юлия_89 висловлюється про Орінго +1
ОРИНГО Качество. Радость. Искусство.
Cвeтлaнa21 Cвeтлaнa21 з телефону +3
Оринго любимый. Без лишних слов.
KsenjaUA KsenjaUA позитивно висловлюється про Орінго з телефону +3
Відмінний магазин із величезним асортиментом на будь-який смак, приємним і професійним персоналом, цікавими акціями. Завжди рада замовляти в Орінго для себе і в подарунок)))
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.