Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Друковані видання / Видання для дітей
Будь ласка, виберіть у списку до 2 видань, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
видання
Видалити
видання
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(35)
всі підряд | позитивні | негативні
Sofa13 Sofa13
А де журнал Професор Крейд?
ocч ocч
«Країна знань»
Но замены «Веселым картинкам», «Мурзилке», «Юному натуралисту» сейчас нет
AnastasiaR AnastasiaR +3
Вибір моєї дитини – СУЧАСНИЙ, пізнавально-розважальний журнал «Професор Крейд». В журналі багато нової цікавої інформації, а ігрові сторінки це просто клас!Як мама, для Вашої дитини можу порекомендувати саме цей журнал :)))))))))))
absd777 absd777
«Пізнайко» очень довольна всей литературой.
julenka julenka
нет журналов Ух малыш и Маша и медведь в списке,очень достойные издания
Лёлинькa Лёлинькa
Пізнайко,,, запомнилось ещё с детства
eko eko
meni mama vipisuvala Malyatko,,klassnij zhurnal buv,a hreschena podauvala u 2002 roci pidpsku na kazkovij vechir.tak ya kazochki chitav kozhen vechir yak po televizoru.ot mama radila.i meni podobalos
Anztlika Anztlika
Мой сын любит «Пізнайко»
maksimka maksimka
у Казкового и сайт уже готов, там столько инфы, закачаешься. Я брата усажу перед компом, и могу свободно смотреть телик. Он там читае что-то , вырезает, рисует.Если кому интересно kazkovy.com.ua
tatis tatis
А я раджу «Казковий вечір». Яскраво щотижня, демократична ціна, маса корисного і веселого матеріалу.Підписала дитині і хресникам.І тепер справді маю казкові вечр\ори, коли мое сонечко читає мені щовечора нову казочку.До речі в газеті їх як раз на кожен день.
Zzayots Zzayots позитивно висловлюється про Пізнайко
ще в моему дитинстві було "Пізнайко" :)
Юлия (*.145.205) негативно висловлюється про Пізнайко
Журнал Пизнайко
Несколько лет назад оформила полугодовую подписку на этот журнал. Не пришло ни одного номера. Обращалась на почту, к ним тоже не приходили. Звонки в издательство, кроме негатива- мы ничего не знаем, результатов не дали. Никогда не покупаю этот журнал и никому не советую.
Pantera Pantera
Нам больше всего нравится "УХ Малыш", очень интересный, разнообразный, познавательный. Ребенок просто не может оторваться! К сожалению, его нет в перечне…
Ketonio Ketonio позитивно висловлюється про Пізнайко
Что тут комментировать, спросите моего племянника, которому всего-то 3,4 года! С "Пізнайко від 2 до 6" он считает до 10, выучил 19 букв алфавита, пишет свое имя самостоятельно. Оторвать от журнала его в первые три дня невозможно. Вижусь не часто с ним, а выводы для себя сделала, что лучше для ребенка.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.