«Фаворити Успіху» logo Жіночий телеканал :: Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2018 року
© FAVOR.com.ua
 
Disabled Категорію було виключено з рейтингу «Фаворити Успіху» року за рішенням організаторів, і вона зараз неактивна. Тут показані старі результати дослідження народних уподобань за 2018 рік.
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2018 року у категорії
Телеканали / Жіночий телеканал
Info Річний рейтинг за результатами голосування Споживачів (глядачів) обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
I квартал (січень—березень)
II квартал (квітень—червень)
III квартал (липень—вересень)
IV квартал (жовтень—грудень)
1.
2
К2  40,66% 5
–.
1
Максі-ТВ  30,77% 4,30
2.
3
Кухня ТВ  20,88% 2,14
–.
~
Wedding TV  2,2% 1,25
–.
~
Меню-ТВ  2,2% 1,25
3.
5
Телевизионный Дамский Клуб  5,49% 0,83
4. TLC  4,4% 0,56

Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 14.12.2018 11:32:16 і не є остаточним.
Забороняється використання та перепублікація результатів незавершеного голосування без посилання на джерело інформації, а також без пояснення методики конкурсу «Фаворити Успіху» та обов’язкової примітки про те, що голосування все ще триває і даний результат не є фінальним.
По завершенню опитування та перевірки об’єктивності отриманих результатів незалежними аудиторами, Організатори поінформують лідера рейтингу про перемогу в конкурсі. Також представники учасника, що посів 1-е місце можуть самостійно зв’язатися з організаторами з питань участі в щорічній церемонії нагородження, отримання нагороди конкурсу, з правом комерційного використання її образу в маркуванні та в рекламі, і ряду інших привілей переможця.
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
https://www.favor.com.ua/vote/media/female-tv-channel/?results=U