Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Результати
Підсумкові результати голосування 2018 року за інтегральною оцінкою у категорії
Профільні видання / Видання для споживачів
Info Комплексний, «абсолютний» рейтинг розраховується за результатами голосування трьох респондентських груп.   Детальніше…
 
Споживачі (40%)
 
Експерти (40%)
 
Знаменитості (20%)
1. Кушать подано! Посилання 5
   
2. Мир продуктов Посилання 2,82
   
–.
3
Послуги. Товари. Ціни Посилання 1,29
  
Подивитись результати поточного, 2019 року
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
видання
Видалити
видання

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice
Участник, що посів 1-у позицію в цьому рейтингу є на сукупну думку всіх трьох респондентських груп найкращим вибором 2018 року, абсолютною рекомендаціею №1 у категорії «Видання для споживачів».
Використання цього рейтингу дозволяється тільки з обов’язковим посиланням на джерело.  Докладніше…
Лідер цього рейтингу має можливісь скористатися правами та привілеями переможця, «Абсолютного Фаворита». Переможець може бути представленим у статусі найкращого вибору в категорії «Видання для споживачів» та отримати нагороду, золоту медаль «Фаворит Успіху – 2018», на щорічній церемонії нагородження, разом із правом використання її образу в рекламі та маркуванні.  Докладніше…
Коментарі(7)
всі підряд | позитивні | негативні
yeko yeko
«Кушать подано!» – лучший кулинарный журнал Украины! Доступные, но, в то же время, оригинальные и изысканные рецепты. А главное – все получается!
KseniyaG KseniyaG
"Едим со вкусом"-очень яркий и красочный каталог!Появился недавно,при этом для меня сразу стал удобным кулинарным "советчиком".Здорово,что из простых "подручных" продуктов можно приготовить вкусные,полезные и красивые на вид блюда.Удобно,что есть расчёт стоимости каждого блюда и расчет семейного бюджета на месяц. С интересом читаю рубрики "Тест номера" и "Потребительские экспертизы". Так держать!!!
martha martha позитивно висловлюється про Magazin (Агора Україна)
Действительно ориентирует в том, где чего можно купить, если нет времени или лень бегать по магазинам.
Tanyak (Київська обл. і м.Київ)
МагазинЪ — прекраснейшее издание, просто супер! Случайно познакомилась, и теперь не могу оторваться! Большое СПАСИБО создателям сего издания: за профессионализм, любовь к своему делу, дельные ц/у, классный настрой!
Надежда (Київська обл. і м.Київ)
Более интересного и доступного журнала не читала никогда.
Очень интересные рецепты. Очень профессионально. Рубрику "Кулинарная подшивка" собираю в отдельную папку и периодически готовлю по этим рецептам
Іванна (Київська обл. і м.Київ)
Дуже цікавий журнал, те що треба споживачу знати про продукти харчування. Рецепти на всі смаки, а фото просто супер — такі смачні і апетитні, що неможливо не спробувати приготувати самостійно. Дуже преємне ще й те, що його легко читати, майже як спілкуєшься з подругою. Мене вразила стаття про "Кремлёвскую диету", скорочено і зрозуміло — то навіщо купувати ту нудну брошуру. А що ми, споживачі, заємо про імітаційні продукти? А тут у кожному номері про щось таке пишеться, я і не знала, шо таких продуктів чимало. Цікава і актуальна тема вин, як пити, з чим чи з ким — все пояснюється.
На мою думку такий журнал треба читати всім — з цього починається культура нації. Раджу.
Юрий (Регіон не вказано)
Интересный журнал о еде, без занудностей аналитики и долгих размышлений о рынке продуктов питания и напитков, все просто, красиво и со вкусом:)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.