Результати
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2019 року у категорії
Інтернет-магазини / Оптовий інтернет-магазин жіночого одягу
Інформація Сервіси спільних покупок призначені для покупки товарів безпосередньо від виробників за оптовими цінами.

Спільні покупки відбуваються групами людей на спеціалізованих сайтах, тематичних форумах (в «клубах спільних покупок») і через соціальні мережі.

Спільна покупка (спільна закупівля, колективна покупка) — принцип організації покупки, при якому кілька осіб об’єднуються в групу для придбання товарів безпосередньо від постачальника або виробника за оптовими цінами, або в іншій країні.

Посередником між постачальником і покупцями стає організатор закупівлі (приватна особа, або організація, багато з яких зареєстровані за кордоном). Він займається вибором асортименту, пошуком постачальників, збором замовлень і оплати від учасників покупки (покупців), отриманням товару і передачею його покупцям.
Info Річний рейтинг за результатами голосування Споживачів обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
 
I квартал (січень—березень)
 
II квартал (квітень—червень)
 
III квартал (липень—вересень)
 
IV квартал (жовтень—грудень)
!
Ви також можете дати власну рекомендацію щодо найкращого вибору!
1. Gepur  Посилання 53,16% 5
    
2.
4
Аржен Посилання 20,25% 1,94
    
3.
2
МираМод Посилання 16,46% 1,91
    
4. Look and Buy (L&B) Посилання 7,59% 1,49
  
5.
3
Li Par Посилання 13,92% 1,14
   
6. Timo-Shop Посилання 2,53% 0,26
 
7.
5
Тивардо Посилання 1,27% 0,07
 
Подивитись результати попереднього, 2018 року
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
магазин
Видалити
магазин

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 19.10.2019 20:31:20 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(5)
всі підряд | позитивні | негативні
Katusha (*.242.160)
Есть сайты где не обязательно покупать от 10 одинаковых вещей. Я хоть и розничный покупатель, но купила у них по оптовой цене garda.com.ua
Купила 3 вещи, а дали скидку 40% )РЕКОМЕНДУЮ!
Маришуличка (*.53.220)
Девочки, а какой вообще смысл покупать одежду оптом? Да, это конечно дешевле получается, но в итоге зачем Вам 10 одинаковых, к примеру, свитеров? Я сейчас хочу купить мужу вышиванку kasta.ua/market/vyshivanki-muzhskie/ , но понимаю, что ему только одна нужна, а не в большом количестве, так что в таких магазинах вообще смысла не вижу.
Олег (*.199.175)
Работаю оптом с интернет магазином look-and-buy.com/. отличный баланс Цена / качество. Женские платья покупаю у них, чем очень доволен. Размеры подходят моим клиентам.
Linivaya (*.50.77)
В этом плане мне очень нравится интернет-магазин Chia – там можно очень недорого скупиться, еще и качество одежды у них всегда на высоте. Вот такие классные боди оптом chia.ua/bodi-optom мне удалось купить еще в декабре практически за бесценок.
webzepa webzepa
Могу еще сайт посоветовать, постоянно покупаю куртки fashion-ua.com.ua/muzhskie_kurtki , доставляют быстро.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.