Голосування
Туризм / Туристична агенція
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 71 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(166)
всі підряд | позитивні | негативні
HATALA HATALA +1
Голосувала за «Море турів» гарне професійне обслуговування завжди підберуть гарячі пропозиції.Відпочивати і планувати тільки з цією турагенцією.
TanyaTanya TanyaTanya +1
Турагенція «Море Турів» – найкраща!!!Чудовий і привітний персонал, який не тільки допоможе з вибором, але й покаже те, що дійсно потрібно!!!У відпустку тільки з «Море Турів»!!!!!
ChRoksolana ChRoksolana +1
Я тільки за Море турів!!! Швидко розвиваються, дбають про клієнтів. Завжди гарячі пропозиції на тури! Я теж думаю про відпустку і думаю звертатись саме до них!!!
Oksana_V Oksana_V позитивно висловлюється про Море Туров +1
Я за «Море турів» і тільки за цю туристичну агенцію. Тут працюють справжні профі, чесне слово! Ввічливі, уважні, завжди передбачують Ваші побажання. Тільки з «Морем турів» буду відпочивати і раджу всім!
Maшa_Львoв Maшa_Львoв +1
Відпочиваю не перший і не останній раз з Море Турів! Завжди якісно,швидко,зручно ,комфортно.Дякую Вам :)
belaya7 belaya7 +2
проголосовала за Море туров,с ними поедем еще!
alt7 alt7 +2
Мой выбор Море Туров. Как однажды пришел к ним, так с тех пор с ними и езжу :) Кардинальное отличие от других агенств, где я был, это высокий уровень информативности сотрудников. В других агенствах как правило просто продают тур и все. В Море Туров менеджеры расскажут массу информации как и о самой стране, так и о регионе, о самом отеле. Пояснят многие нюансы и детали. А после приезда позвонят и спросят как отдыхалось. Этого так не хватает другим агенствам. Я свой выбор сделал.
gennadi gennadi +1
Море Туров самые лучшие!!!!!
Aллa_cyпep Aллa_cyпep +2
Я проголосовала за ТА «Море Туров» так как много раз ездила от этой сети, проблем никогда не было, очень профессиональные, порядочные менеджеры, всем рекомендую сеть турагенств «Море Туров»
zemvr zemvr +2
из предложенного списка, я выбрал Море туров – ни разу не подвели! молодцы ребята!
DaraT DaraT +1
Мои родственники уже второй раз полетели отдыхать с Море Туров. Хорошее агенство. Всегда профессионально подходят к потребностям своих клиентов. Родственники очень довольны. Я тоже подумываю об отпуске и обязательно приду только к ним!
мaкcpy мaкcpy позитивно висловлюється про Море Туров +2
хорошая компания, быстро развиваются и в правильном направлении! Море Туров – Вы моя правая рука в организации отдыха!!!
Victory555 Victory555 +2
Я за Море Туров – море удовольствия, сервиса и впечатлений!!! Молодцы, спасибо Вам!
annapo annapo +2
очень хорошее обслуживание. Очень клево все. в Море Туров.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.