Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Туризм / Туристична агенція
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 57 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(157)
всі підряд | позитивні | негативні
Alla_k Alla_k з телефону +1
Мы постоянные клиенты. Девочки умнички – посоветуют, подскажут. Мы им доверяем. Все мои знакомые и друзья тоже там, все довольны.
Kиeв Kиeв позитивно висловлюється про Море Туров +2
Через Море туров ездим давно. Нареканий не было ни на обслуживание, ни на рекомендации по отелям. Голосую за них.
alexandra2405 alexandra2405 позитивно висловлюється про Море Туров +2
мне скидку дали в Море Туров, поэтому моя еврейская натурка тоже голосует за них ))
Любомир (*.230.153) позитивно висловлюється про Море Туров +3
«Море туров» – лучшая компания. Отличные цены, правильный подход к клиентам!
Biyan Biyan позитивно висловлюється про Море Туров +2
Мій вибір – турагенство «Море турів»! Тут завжди чекає позитивна та дружелюбна команда професійних менеджерів, що швидко та якісно допоможе у підборі туру, відповість на всі поставлені запитання і обов’язково поцікавиться враженнями про відпочинок. Відпочивати з «Море турів» – це завжди приємно і надійно.
HATALA HATALA +1
Голосувала за «Море турів» гарне професійне обслуговування завжди підберуть гарячі пропозиції.Відпочивати і планувати тільки з цією турагенцією.
TanyaTanya TanyaTanya +1
Турагенція «Море Турів» – найкраща!!!Чудовий і привітний персонал, який не тільки допоможе з вибором, але й покаже те, що дійсно потрібно!!!У відпустку тільки з «Море Турів»!!!!!
ChRoksolana ChRoksolana +1
Я тільки за Море турів!!! Швидко розвиваються, дбають про клієнтів. Завжди гарячі пропозиції на тури! Я теж думаю про відпустку і думаю звертатись саме до них!!!
Oksana_V Oksana_V позитивно висловлюється про Море Туров +1
Я за «Море турів» і тільки за цю туристичну агенцію. Тут працюють справжні профі, чесне слово! Ввічливі, уважні, завжди передбачують Ваші побажання. Тільки з «Морем турів» буду відпочивати і раджу всім!
Maшa_Львoв Maшa_Львoв +1
Відпочиваю не перший і не останній раз з Море Турів! Завжди якісно,швидко,зручно ,комфортно.Дякую Вам :)
belaya7 belaya7 +2
проголосовала за Море туров,с ними поедем еще!
alt7 alt7 +2
Мой выбор Море Туров. Как однажды пришел к ним, так с тех пор с ними и езжу :) Кардинальное отличие от других агенств, где я был, это высокий уровень информативности сотрудников. В других агенствах как правило просто продают тур и все. В Море Туров менеджеры расскажут массу информации как и о самой стране, так и о регионе, о самом отеле. Пояснят многие нюансы и детали. А после приезда позвонят и спросят как отдыхалось. Этого так не хватает другим агенствам. Я свой выбор сделал.
gennadi gennadi +1
Море Туров самые лучшие!!!!!
Aллa_cyпep Aллa_cyпep +2
Я проголосовала за ТА «Море Туров» так как много раз ездила от этой сети, проблем никогда не было, очень профессиональные, порядочные менеджеры, всем рекомендую сеть турагенств «Море Туров»
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.