Голосування
Готелі, хостели та санаторії / Санаторій
Будь ласка, виберіть у списку до 5 готелів, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 9 менш відомих готелів
Додати
готель
Видалити
готель
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(2)
всі підряд | позитивні | негативні
CнeжaнaДoбpaя CнeжaнaДoбpaя
Отдых в уютном отеле, который располагается вдали о города, да еще и в окружении природы считается самым полноценным отдыхом для всего организма и тела человека. Несмотря на приход осени и возможного похолодания, есть возможность насладится отдыхом в курортном месте в Закарпатье voevodyno.com
Здесь можно не только получать огромную дозу свежего воздуха, а и посетить разнообразные спа-процедуры и заняться другими видами отдыха.
Ирина Осикова (*.241.213) висловлюється про Куяльник (Одеса) з телефону
Куяльник просто сказочное место!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.