Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Disabled Категорію було виключено з рейтингу «Фаворити Успіху» року за рішенням організаторів, і вона зараз неактивна. Тут показані старі результати дослідження народних уподобань за 2019 рік.
У цій категорії представлені компанії та торговельні заклади Києва.
Оцінку дають тільки жителі столиці. Проте ви можете вільно переглядати результати і залишати свої відгуки.
Герб Києва
Результати
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2019 року у категорії
Меблеві магазини / Салон-магазин офісних меблів
Info Річний рейтинг за результатами голосування Споживачів обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
 
I квартал (січень—березень)
 
II квартал (квітень—червень)
1. Merx Посилання 37,5% 5
  
1.
2
Стол и Стул Посилання 37,5% 5
  
3.
4
Narbutas&Co Посилання 25% 3,33
  
3.
5
Мебель-24 Посилання 25% 3,33
  
5.
~
DLS Посилання 12,5% 1,67
 
5.
8
Дует Посилання 12,5% 1,67
 
5. Ельза  12,5% 1,67
 
Подивитись результати поточного, 2019 року  Показати всі магазини
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
магазин
Видалити
магазин

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 18.08.2019 22:23:28 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(3)
всі підряд | позитивні | негативні
gryzz gryzz позитивно висловлюється про Мебель-24
Мебель-24 адекватные цены и персонал.
Zoreslava Zoreslava
Хочу похвалить производителя и одноименный интернет-магазин офисной мебели Art Metal Furniture (AMF). К сожалению, он не представлен среди участников голосования, но продукция там действительно достойная: и по цене, и по качеству. Отдельно хотелось бы отметить быстрое обслуживание: я заказывала кресла для руководителей amf.com.ua/kresla/dlja_rukovoditelejj/ – каталог AMF оказался самым большим и информативным в данной категории, но была проблема с доставкой: производство находится в Днепропетровске, а кресла нужны в Киев. Обычно магазины берут приличную сумму за пересылку габаритного товара на такие расстояния. Но тут кресла нам доставили за несколько дней и совершенно бесплатно! Однозначно, теперь мы ваши постоянные клиенты)
Aндpиaннa Aндpиaннa позитивно висловлюється про Мебель-24 +1
Покупала два компьютерных стола детям на этом сайте, мебель очень хорошего качества, цены доступные и обслуживание вашего магазина мне понравилось от начала и до конца.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.