Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Вилучення магазинов з каталогу

При голосуванні ви помітили магазини, що з якоїсь причини вийшли з українського ринку і вже не працюють? Можливо, ви вважаєте що якісь магазини що приймають участь у голосуванні, не підходить для категорії «Магазин ювелірних виробів»?

Будь ласка виберіть у списку магазини, що зникли з ринку, і вони будуть вилучені з каталогу після перевірки.
Щоби вибрати кілька магазинов одночасно — натисніть та утримуйте клавішу CTRL.
      

Увага! Для об’єктивності картини результатів онлайн-голосування, нові учасники не додаються в каталог в останні місяці календарних кварталів, а також в останньому, 4-ому річному кварталі.

У разі підтвердження нового учасника, його фактичне додавання буде відкладено до наступного етапу голосування. Для прикладу, учасник підтверджений у березні (в останньому місяці першого річного кварталу) автоматичні з’явиться в голосуванні 1 квітня (у другому кварталі). Учасники, що були рекомендовані ближче до завершення року, з’являться в голосуванні тільки у наступному році.

Подробиці про рейтингове дослідження конкурсу «Фаворити Успіху» і про етапи рейтингового дослідження описано у методиці.

Коментарі(111)
всі підряд | позитивні | негативні
Ksushik Ksushik негативно висловлюється про Столична
Только не Столичная отвратительный сервис!
Hик_Oльгa Hик_Oльгa висловлюється про Орінго
Золото не покупаю. Дорого и скучно. Серебро последние пару лет беру и себе, и на подарки у Оринго. Особенно нравится, что любую модель можно сделать хоть серо-буро-малиновой
Valera99 Valera99 позитивно висловлюється про Золотая Королева
Покупал золотую цепочку в интернет-магазине «Золотая Королева» golden-queen.com.ua остался очень доволен консультацией и ценой, + еще дали скидку на последний день месяца -15%. Всем рекомендую!
Анонімний коментатор (*.181.101) позитивно висловлюється про Ювелірний завод «Діамант 13» (Укрзолото)
Хотелось бы увеличить список! Ювелирку лучше покупать у производителя, например у cava.cool хорошие цены на разные безделушки с бриллиантами))).
Krytskaya Krytskaya позитивно висловлюється про Золотий Стандарт (Золотой стандарт) з телефону
Несколько раз заказывала на Золотом стандарте и очень довольна, молодцы ребята!
Bepa_Koвaль Bepa_Koвaль
В таких магазинах ну очень дорого.... Поэтому я предпочитаю покупать золотые украшения у производителя, тем более в ювелирном заводе РТМ www.rtm-zoloto.com.ua шикарный выбор и цены намного приемлемые)))
Annetta777 Annetta777
Я думаю, что сейчас выгоднее всего покупать золото в магазине Золота Краина. У них и цена очень хорошая на ювелирные украшения zolotakraina.com/ , и обслуживание приятное. Мне вообще очень понравилась церемония открытия – было красиво))
Aннa1990 Aннa1990 позитивно висловлюється про Золотий Стандарт (Золотой стандарт) +1
Голосую за Золотой Стандарт) только позавчера забрала посылочку, больше чем довольна. Спасибо за скорость и приятное обслужевание. Удачи вам!
Irina797 Irina797
я за zolotoy-standart.com.ua
Ольга (*.181.125) +1
Хотелось бы Золотой Стандарт увидеть в списке, покупала у них пару раз украшения, очень довольна и обслуживанием, и покупками)
Наташа (*.88.166) висловлюється про Zlato.ua
У всей нашей семьи и друзей уже есть любимый постоянный магазин ювелирных изделий – Злато.юа. Мы когда оказались у них первый раз – были в восторге от сервиса – шампанским угостили, ребенку разукрашку+сладости+мягким уголком порадовали. вообщем, лучше магазина не встречали
VAlenntina VAlenntina позитивно висловлюється про Zlato.ua
Отличный магазин с приятными менеджерами и приемлемыми ценами для простого покупателя. Можно в Злато купить украшения на любой вкус, потому – что там выбор просто огромнейший, каждый для себя что – то несомненно подберет.
olchiks (*.21.145) висловлюється про Zlato.ua
Ювелирный магазин Zlato популярный магазин не только у нашей семьи , но и у наших знакомых. Выбор украшений здесь разнообразный.
MarisHaa MarisHaa висловлюється про Zlato.ua
Для меня лучший магазин – это Злато, отдаю голос за него! Нравится большой выбор украшений, адекватная цена и качество изделий на высоте) Не раз там делала покупки, нареканий никаких нет, всем довольна)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.