У цій категорії представлені компанії та торговельні заклади Києва.
Оцінку дають тільки жителі столиці. Проте ви можете вільно переглядати результати і залишати свої відгуки.
Герб Києва
Результати
На жаль, у базі даних немає інформації про результати голосування за 2017 рік у категорії «Меблевий торговельний центр».

Ця номінація була представлена в конкурсі починаючи з 2018 року. Будь ласка, виберіть інший період, або перегляньте результати поточного голосування.
Коментарі(3)
всі підряд | позитивні | негативні
Умина (*.63.149)
Согласна, Свит Матрасов – действительно очень удобный интернет-магазин. Я там покупала кровать от производителя в Днепре svit-matrasiv.com.ua/dnepropetrovsk/krova… и очень довольна ценой и отличным качеством.
Linivaya (*.1.225)
Думаю, что сейчас нет смысла вообще в торговый центр за мебелью ходить, потому что в интернете можно купить ту же мебель значительно дешевле. Я себе через интернет купила очень классный диван Ричмонд ddn.ua/divan-richmond.html премиум сегмента, в тот момент когда в выставочном зале такой диван на 150-20 процентов дороже стоит. Зачем, спрашивается, переплачивать?
Лаванда (*.25.65)
Лично мне больше импонирует магазин Свит Матрасов, ведь у них можно купить мебель по самой приятной цене. Посмотрите почем у них стоят детские кровати и Вы поймете, что более выгодного предложения не найти.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.