Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Доставка і перевезення / Перевізник вантажів по Україні
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 50 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(268)
всі підряд | позитивні | негативні
Светлана (Київська обл. і м.Київ)
Так сложилось, что в своей работе мне не раз приходилось пользоваться услугами компаний-перевозчиков. Одной из лучших компаний, на мой взгляд, является "Новая Почта". Не буду врать, конечно неприятные казусы случались в работе со всеми компаниями, но "Новая почта" очень ответственно подходит к выполнению своих обязанностей и быстро и качественно решает все проблемы. Сразу чувствуется хорошее отношение к клиентам, а это всегда приятно!
Евгения (Київська обл. і м.Київ)
Я представляю одну из ведущих компаний Украины, которая постоянно нуждается в перевозке своей продукции в магазины и Торговые Центры по всем областным городам Украины и хочу заметить, что за все время работы с Новой Почтой наша продукция всегда была вовремя и качественно доставлена, с этой компанией всегда прияно сотрудничать!
Марк (Донецька обл.)
Як на мене-не дуже коректно порівнювати в одній категорії компанії,що працюють в різних сегментах ринку вантажних перевезень.Деякі компанії надають послуги суто експрес-перевезень,але більшість з наведених компаній це компанії,що доставляють здебільше не конверти,а вантажі.Вони теж намагаються організувати щось подібне до експрес-доставки,але якість не може порівнятися з професіональними кур'єрськими компаніями.А кур'єрськи компанії ніяк не можливо порівняти з перевізниками вантажів за тарифами.Найкращє буде розділити ці категорії на вантажні перевезення та суто кур'єрськи послуги.
Кращу компанію серед вантажних хочу відмітити "Гюнсел",серед кур'єрських-"ІнтерСітіПост".Серед "змішаних" -"Міст Експрес" як найгіршу.
Анатолий (Регіон не вказано)
Мне нравятся тарифы Яртрансовского Деливери. И сроки доставки просто отличные. Постоянно развиваются… Голосую за них
Василий (Регіон не вказано)
А мы работаем с Яртрансом, они недавно стали заниматься Украиной, раньше мы с ними возили только по Европе, качество обслуживания нас вполне удовлетворяет.
Александр (Регіон не вказано)
В Донецке Автолюкс самая дорогая, неудобная по месторасположению и медленная компания.Голосую за Деливери.
Сергей (Одеська обл.)
Мист Экспрес предоставляет самые лучшие условия для работы с постоянными клиентами- делают скидки, спец предложения, менеджеры контролирую почти все отправки. И ,кстати, я знаю, что такая модная контора, как DHL, возит свои грузы по Украине именно Мист экспрессом и об этом стоит задуматься!
Інна, Черкаси (Черкаська обл.)
Нам передали Автолюксом смешную сумму — 20 гривен. Деньги можна было забрать в субботу, но я отдыхала, а в понедельник нужно было быть в Киеве. В результате во вторник с меня при получении денег вычли 12 гривен из 20, и я получила вместо 20 гривен всего 8. Я считаю, что это издевательство !
pavliak (Черкаська обл.)
Тому я хочу попрохати всіх, кого це може стосуватися : не відправляйте нам у Черкаси вантажі АВТОЛЮКСОМ. Детальніше — vector.uch.net/index.files/antilux.htm
pavliak (Черкаська обл.)
У мене кілька поганих слів про черкаський АВТОЛЮКС. В інших регіонах ця компанія, можливо, і непогано працює. Але в Черкасах це просто жах ! Їхня якість обслуговування далеко не відповідає тій ціні, котру вони з нас здирають !!!! Приміщення тісне, потоки громадян, котрі здають вантаж, і котрі отримують практично не розділені, двері одні і вузенькі, під рампою постійно збирається велика кількість автомобілів, котрі заважають одні одним.
Крім того, здирають за "хранєніє" вантажу по 50% вартості пересилання, враховуючи і ВИХІДНІ дні !!!!! Це неподобство ! Всі інші компанії беруть по 20-25%. Крім того, хоч вони і працюють у вихідні, але Я МАЮ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО на відпочинок у вихідні, і я не зобов"язаний працювати — тобто їхати до них і отримувати вантаж у суботу чи у неділю. тобто я НЕ ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ платити за зберігання за суботу і неділю ! Це взагалі поле для бізнесу адвокатів — подавати у суд на АВТОЛЮКС !
Обслуговуючий персонал веде себе по відношенню до клієнтів дуже зверхньо ( рос. — надмєнно) , якщо не сказати по-хамськи. Ніколи я такого хамства не зустрічав ні в НічномуЕкспресі, ні в САТі, ні у ВАшЧас. І це при тому, що кваліфікація персоналу АВТО-ЛЮКСа низька. Можуть шукати вантаж по 15-20 хвилин, коли він просто , як то кажуть, перед носом.
Сергей (Регіон не вказано)
Комментарии больше похоже на рекламные прожекты работников компании, завлекающих таким образом клиентов. Все перевозчики имеют какие-то грехи, Нова Пошта тоже. В частности, она оказалась единственной компанией, при перевозке которой моего груза он был сломан. Страховая стоимость его не была компенсирована и, что самое интересное, он не был доставлен по назначению, так как оказалось, что в том городе у перевозчика на тот момент еще не было представительства, хотя было продекларировано обратное. Так работники ближайшего (за 80 км) представительства нашли "удачное" решение: позвонили моим клиентам и сообщили, что "мол так и так по ошибке ваш груз попал к нам, поэтому просьба забрать".
Іван Білей (Регіон не вказано)
Нова Пошта краще всіх. Дуже хочу працювати в цій компанії!
Владимир (Регіон не вказано)
Чтоб получить информацию о грузе отправленном Евроэкспресом нужно не менее 10 минут общаться с автоответчиком выполняя его инструкции или столько же времени тебя будут отсылать от оператора к оператору.
Елена (Регіон не вказано)
Новая Почта все-равно круче всех! Львовский филиал особенно!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.