Голосування
Життя міста / Автомагазин
Будь ласка, виберіть у списку тільки одного номінанта, якого ви з особистого досвіду вважаєте найкращим, заслуговуючим найбільшої довіри. Гідного вашої рекомендації своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(29)
всі підряд | позитивні | негативні
Annetta777 (*.25.65) позитивно висловлюється про Exist.ua (Ексіст Автомотів)
Я пользуюсь услугами нескольких магазинов, в зависимости от того, какая деталь нужна. Если это летняя или зимняя резина – купить ее лучше в ИнфоШине, если деталь ходовой – то на Экзисте, ну а если расходники типа фильтров и масла, то в АвтоМуме.
simkov96 simkov96
Хочу посоветовать сервис по ремонту автомобильных турбин. В компании centr-turbin.ru/catalog/kartrigy. У них есть запчасти на большинство автомобилей и они делают очень качественный ремонт турбин в короткие сроки по адекватным ценам.
ИС (*.72.253)
РАскрутка и разработка сайтов на MODX Revo заходите к нам на global-is.com.ua/
bes (*.72.253)
Бассейны по самым выгодным ценам batiskaf.kh.ua/bassejnyi/
ershov (*.72.253)
Хочу посоветовать ребят которые катаются с Украины в Крым, постоянно с ними езжу go-crimea.com.ua/
PoPovV PoPovV
Последний раз закупал шины у titanshina.ua/ реально цены порадовали в целом
Відредаговано автором,
Cawka Cawka
Я сам з Рівного і зазвичай купую запчастини і якщо бути більш точнішим востаннє купував запчастини до турбіни через магазин Турборотор,якщо кому цікаво то раджу сюда turborotor.com.ua/uk/catalog/zapchastini-… заходити і дивитись кому що підходить.
Там доречі багато і всього іншого є
Анонімний коментатор (*.72.253)
Рекомендую всем starter.ms
serg (*.0.212) висловлюється про Кінг Авто
А как по мне, www.zapchast.com.ua/request.html вне конкуренции
Леонид (*.136.7)
Оп-оп, что нашел – ugris.kiev.ua/autoglassrecovery/
Максим (*.175.244) +1
С Автозвуком знаком давно и не по наслышке, не раз просто заожу почитать их статьи обзорные, т.к. толковые вещи пишут. И да, на авторынок больше нет надобности мотаться, все это можно купить у Автозвука.
Борис (*.157.6) позитивно висловлюється про База автозвука з телефону
Магазин продолжает радовать профессиональными консультациями
gri-vam0001 gri-vam0001 позитивно висловлюється про База автозвука +1
База Автозвука – магазин, в якому не лише найнижчі ціни, але й індивідуальний професійний підхід – компетентно допоможуть вибрати товар на будь-який бюджет.
Олег (*.175.244) +1
Я в автозвуке очень давно покупаю аксессуары на свое авто, что приятно, что могу всегда заказать по интернету. и прийдет все в нормальном качестве, а если будут вопросы, то возврат/обмен возможен по объективным причинам, естественно
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.