Юркеш Ok!Спасибо за поддержку «Юркеш» в голосовании конкурса «Фавориты Успеха – 2018»!
Нажмите кнопку «Подтверждаю!» внизу списка, чтобы ваш голос засчитался!
От новых пользователей требуется регистрация, во избежание накруток рейтинга. Войдите или зарегистрируйтесь перед голосованием.
Голосование
Шоу-бизнес / Мужская группа
Пожалуйста, выберите в списке до 5 групп, которые вы по личному опыту считаете самыми лучшими, заслуживающими наибольшего доверия. Которые вы охотно порекомендуете своим друзьям и коллегам.
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее
Подробнее

Добавить
группу
Удалить
группу
 Похоже, вы ещё не зарегистрированы на FAVOR.com.ua. После подтверждения голоса вам потребуется идентифицировать себя, чтобы голос был учтён.
Комментарии(949)
Bobik (Тернопольская обл.)
Накивають п'ятами ваші авіки. Океан Ельзи і Холодне Сонце — зе бест!
Ируська (Черкасская обл.)
Апельсинчик тебя тоже с наступающим 8 Марта.
Апельсинка (Киевская обл. и г.Киев)
"Авики"-лучше всех, даже лучше ваших, как вы говорите "лучших",Холодне Сонце!Я права девченки!

Кстати, ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ ДЕВЧЕНОК С НАСТУПАЮЩИМ 8 МАРТА!!!!!!!!!!!!!!!!!Особенно Ируську и Terra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
schwarze_elf (Киевская обл. и г.Киев)
2 Darien — плескаю Вам у долоні! Дуже класно сказано! :-)
Ируська (Черкасская обл.)
Вот-вот. Тогда давайте по-хорошому прекратим этот бред о Холодном Сонце. Я вас умоляю.
doomster (Киевская обл. и г.Киев)
Мне скоро будет негде прятать трупы!
Ируська (Черкасская обл.)
У меня уже скоро нервы сдадут!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RockMan (Киевская обл. и г.Киев)
Сказав одному другові-рокеру, що подейкують ніби "Авіатори" реальні "тупо" рокери…

Його на куски чуть не розірвало від сміху =)))))))))))))))))))))))
Terra (Киевская обл. и г.Киев)
doomster
Дулю тебе!
Darien (Тернопольская обл.)
Немаю нічого проти смаків кожного тут.
Апельсинка, я вам поясню, чим відрізняється, те що ви вважаєте "попсою" від того, що ви вважаєте "справжніми зірками".
"Справжні зірки": багатий дядечко хоче трішки більше заробити грошей. Для цього він знаходить гарненьких солоденьких дівчаток (чи хлопчиків), витрачає на них величезні суми, купує їм репертуар, час на студії, ротацію в радіо і телепросторі і т.д. — в результаті "зірки" появляються зненацька, стають одразу ж відомими, ви їх бачите по телебаченні, і, відповідно, ви вважаєте їх "справжніми зірками". Власне талановитість, володіння інструментом та інші особисті дані виконавця відходять на задній план, оскільки головна мета цього проекту — заробляння грошей. Через недовгий період дядечко заробляє очікувані суми, їде відпочивати на канари, після чого береться за нову справу, або ж, в іншому випадку далі поповнює гаманець за рахунок цього проекту. Виконавець же існує доти, доки їхній продюсер "годує" мас-медіа.

А тепер про те, що ви називаєте "попсою". Це самобутній колектив, створений ентузіастами, які самі пишуть музику, тексти, грають на інструментах і на основі власного таланту розвиваються. Причому тут все робиться не заради наживи: вони грають, тому що їм це подобається, заради мистецтва, заради творчості. Вони співають про дещо більше, ніж "аромат армані і просто манію", тому що, пишучи слова вони не думають про те, як ними заробити грошей, а про те, що їм болить, що хоче сказати їхнє єство, душа, вони говорять в піснях те, що не виходить просто сказати у житті. Саме такий гурт є справжнім і самобутнім. Звісно, в більшості випадків, у справді талановитих людей не завжди під рукою багаті дядечки, які купують їм дорогі інструменти, роботу у студії, ротацію в радіо і телеефірі і т.п.(ми ж знаємо з вами, що зараз наш шоу-бізнес живе за принципом "будь-який каприз — за ваші гроші") тому цього їм доводиться добиватись самотужки, що, якщо вдається, то доволі тривалий час. І, тим, не менше, такий гурт, як "Холодне Сонце" має безліч прихильників зі всієї України і не тільки, незважаючи на те, що, поки-що, його не так часто можна побачити на екранах, як інших "пластмасових" виконавців; у нього є повноцінний альбом, випущений столичним лейблом, у нього за плечима виступи, як в країнах СНД, так і в Східній Європі; "Холодне Сонце" має своє європейське ім'я "SOLARICE" і одну з його робіт (ремікс "Calling" у синглі австрійського проекту Lame Immortelle -"Fallen Angel") випущено всесвітньовідомим лейблом BMG і є у продажу на території всієї Європи.

Вирішуйте тепер, хто є "попсою", а хто "справжніми зірками".
doomster (Киевская обл. и г.Киев)
ХС — попса?? бугога %))) А что такое не попса? Апельсинка наверно фанатка Fleshgore, Mental Demise, Nokturnal Mortum и Anal Nosorog? %)))
Julia (Киевская обл. и г.Киев)
+1 за Холодне Сонце (:
Terra (Киевская обл. и г.Киев)
Zмія
Никогда в жизни!!! Ну если вам по 50… то возможно…
RockMan (Киевская обл. и г.Киев)
Люди, поважайте думки та смаки інших. Я також ненавиджу попсу, бо вважаю, що вони співають заради грошей, а де гроші, там бруд. Висновки такі зробив по змісту їх пісень — у більшості йде тупо набір слів, не пов"язаних, або противорічних.
Шановні панки, рокери, метали, готи і тд, і тп, пам"ятайте, що попса має силу звуку в 20 дБ, а рок (і його альтернативи) 30-45дБ. Тепер посудіть самі, які ж слабенькі наші брати, що слухають попсу. Але ми не ще не такі сильні. Є люди, які слухають оперу, оркестри… А їх сила звуку 130дБ.
Шановна, Апельсинко, а чим, по Вашому, відрізняється Авіатор від інших аля-рокерів? Як на мене нічим.
или
Также вы можете войти используя:
]]> ]]>
За Против
  

Achtung! Пожалуйста, будьте вежливы! Несмотря на то, что модераторы этого портала крайне демократичны, любые неэтичные или грубые высказывания, оскорбляющие других пользователей, могут быть удалены. Также удаляется спам и публичные комментарии с частными номерами телефонов.