Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2011» очима «Першого ділового» телеканалу
  

Міжнародний рейтинг «Фаворити Успіху» вже 9 рік поспіль відзначає кращі торгові марки українського ринку. Конкурс щорічно проводиться на основі рейтингових досліджень загальнонаціонального масштабу. Організатори відзначають, що останнього року їм вдалося почути думки більш як 50 тисяч українців. На основі їхнього вибору, а також експертної думки та голосів вітчизняних зірок і визначили переможців.

Олексій Кузнєцов, керуючий партнер конкурсу «Фаворити Успіху»:

– Эксперты конечно же оценивают качество. То есть это специалисты, которые знают о товарах и услугах немножко не с точки зрения простого потребителя, но и как специалисты. В то же время потребители оценивают известность торговой марки, насколько торговая марка популярная...

На сайті конкурсу FAVOR.com.ua, постійно триває опитування громадських уподобань, у понад п’ятистах номінаціях конкурсу, що охоплюють практично усі сфери життя українців. Організатори впевнені, що конкурс є стимулом для росту та розвитку торгових марок на ринку. Більше того, статус переможця у щорічному рейтингу «Фаворити Успіху» свідчить про рівень довіри споживачів до певних товарів чи послуг.

Галина Жукова, член правління банку «Креді Агріколь»:

– Мы очень благодарны нашим клиентам, очень благодарны тем экспертам, которые за нас проголосовали. Для нас эта награда — не просто награда, а признание того, что в своей работе мы стремимся удовлетворять потребности клиентов, стремимся к долгосрочным отношениям с партнёрами, и делаем всё возможное для того чтобы наши услуги были прозрачными, а наши продукты осуществляли мечты клиентов.

В рамках конкурсу «Фаворити Успіху» проводяться незалежні маркетингові дослідження за участі провідних експертів. Результати публікуються у щорічному звітному виданні конкурсу та на офіційному сайті.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.