10-та церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» очима журналістів «Першого Ділового»
  

«Перший Діловий» телеканал

Найкращі торгові марки обрали в Україні на конкурсі «Фаворити Успіху». Нагородження престижного рейтингу стало ювілейним – його провели вдесяте. Змагання компаній уже завоювало довіру українців своєю відкритістю та прозорістю, та на майбутнє в організаторів ще амбітніші плани!

Олексій Кузнєцов, керівник конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні

– Мы уже видим в себе силы в экспансии на внешние рынки. Мы уже с интересом наблюдаем за рынком товаров и услуг в соседних странах, например: в Грузии, в Беларуси, и вот недавно начали мониторить Россию. То есть, вполне возможно, что в ближайшее время конкурс по этой методике появится и в этих странах.

Переможці престижного рейтингу радісно отримували свої нагороди, приймали вітання від зірок та ділилися секретами успіху. Перше – це повага до свого споживача, отож, щоби досягти міжнародного визнання, компанії зробили ставку на повний контроль якості.

Максим Касянік, бренд-менеджер TM ATLANT

– Мы тщательно проверяем всю нашу продукцию, которая затем поступает в продажу. Это первая награда такого уровня для компании ATLANT в Украине. А до этого мы получали подобные награды и в республике Беларусь.

Отримали високу нагороду і Інтернет-видання. Там розповідають: «Своїх читачів варто любити та сприймати як сім’ю – тоді й зворотна реакція не забариться».

Юлія Резніченко, керівник Інтернет-проектів ТВ-департаменту UMH

– Стараемся просто давать людям то, что им нужно. Мы, также, стараемся держать связь с нашими пользователями. То есть мы всегда делаем опросы: что бы вы хотели видеть на нашем портале? Мы видим, что люди хотят – мы им это даем…

Максим Кіщак, президент фармацевтичної компанії «Орісіл-Фарм»

– Безмежно радує, що ми отримали такі нагороди. За такими нагородами, за таким успіхом завжди є кропітка і важка праця кожного з членів команди.

Визнання кожної компанії стало для її засновників приємним, але очікуваним подарунком – заслуженою відзнакою того, що вони творять необхідні речі. Багато підприємств отримували свої відзнаки не вперше. Це й не дивно – піднявшись раз на п’єдестал визнання «Фаворитів Успіху», хочеш залишатися на ньому постійно.

 
04119, г. Київ, Україна, вул. Деревлянська (бувша Якіра), 13Б
Тел.: +38 (044) 207-44-85
Факс: +38 (044) 207-47-16
E-mail:
Веб:

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.