«Фаворити Успіху» опублікували рейтинги споживчих уподобань 2016 року
Незабаром церемонія нагородження!

Ще наприкінці грудня завершилося масштабне дослідження споживчих уподобань 2016 року в рамках рейтингу «Фаворити Успіху» в Україні. Цей незалежний рейтинг, який щорічно публікується у вільний доступ на www.FAVOR.com.ua, визначає рівень громадської довіри до торгових марок товарів і послуг українського ринку, і дозволяє відстежити динаміку змін споживчих уподобань. Крім того рейтинг дозволяє виявити «Фаворитів Успіху» — найкращі, найбільш якісні та найулюбленіші бренди, які посіли в рейтингу перше місце, фактично отримавши визнання найкращого вибору в своїй категорії.

Вплив журі на комплексний рейтингОпубліковані рейтинги відображають реальну картину уподобань як рядових споживачів, так і професіоналів ринку, а також невеликої кількісті українських знаменитостей (відомих діячів культури, мистецтва, спорту, мас-медіа та шоу-бізнесу). У фінальному комплексному рейтингу їхню думку розподілено таким чином: по 40% ваги мають Споживачі та Експерти + 20% вагомість думки Знаменитостей.

“Основне призначення веб-сервісу FAVOR.com.ua та рейтингів, що піблікуються на ньому в вільний доступ в тому, щоб зробити світ товарів та послуг зрозумілішим для споживача, — прокоментував CEO конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Завдання проекту — дозволити всім небайдужий людям надати свою власну оцінку пропозиціям ринку, дати можливість кожному бажаючому вказати свою персональну рекомендацію найкращого вибору. Щоб у результаті, грунтуючись на масових рекомендаціях, скласти відносно низки ринкових категорій народного споживання прозорий рейтинг суспільної довіри. Це, в свою чергу дозволить нам виявити лідерів — справжніх лідерів громадських уподобань, які є гарантовано найкращим вибором у категорії! Інформація про про Фаворитів року значно полегшить завдання вибору товару або послуги недосвідченому покупцеві.”

Маркетинг-менеджер конкурсу Людмила Пархоменко додала: “медаль «Фаворит Успіху» — це не просто трофей за заслуги, а орієнтир для покупця, маркер однозначно найкращого вибору серед асортименту подібних продуктів і послуг. Це все ще єдиний конкурс торгових марок, результати якого не приховуються організаторами, а завжди публічні та загальнодоступні у вигляді рейтингу. Незважаючи на те, що наша кінцева мета саме виявлення найкращих з найкращих, нам вкрай важлива прозорість процедури визначення Фаворитів року. Завдяки рейтингам, що публікуються в реальному часі, можна побачити не тільки лідерів, а й тих хто посів друге, третє, останнє місце. Наша діяльність прозора до дрібниць і ми пишаємося відкритістю і публічністю всіх процедур конкурсу.”

Трішки цифр і статистики дослідження 2016 року:

  • Рейтинг складався в 580 категоріях товарів, послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також в низці номінацій шоу-бізнесу. Кількість учасників варіювалося протягом року: респондентами рекомендувалися до голосування нові бренди і заклади, віддалялися торгові марки компаній, що пішли з ринку. На момент завершення дослідження, каталог налічував 14533 конкурсанта;
  • Народне голосування, яке визначило найкращі бренди України, тривало на FAVOR.com.ua протягом практично всього 2016 року: з 1 січня по 25 грудня.
  • Свою лепту в визначення найкращих внесли 38419 респондентів з усіх куточків України (за винятком Криму і окупованих частин Донбасу), або ж 41266 респондентів в цілому (включаючи іноземців). Нагадаємо, за методикою конкурсу голосу нерезидентів України враховуються тільки в блоці номінацій «Шоу-бізнес».
  • У визначенні найкращих торгових марок, компаній та діячів сцени в 2016 році взяли участь понад двісті учасників експертних журі: якість товарів і послуг оцінювали більше ніж 150 незалежних галузевих спеціалістів, а також понад 60 специально приглашённых в состав Журі Успішних Людей відомих і відомих осіб України: знаменитостей, зірок телебачення і шоу-бізнесу і популярних громадських діячів. (Ми пишаємося ними і представляємо усіх поіменно!)

Факти про респондентів:

Як уже зазначалося організаторами в попередні роки, жінки набагато охочіше беруть участь в анкетуваннях конкурсу та більш активні в голосуванні. В опитуванні брали участь 26930 жінок і 11489 чоловіків.
Стать
Опитування охоплює респондентів всіх вікових груп, але вирішальна маса респондентів — молоді люди віком від 25 до 35 років.
Вік
* Статистика по 95,98% респондентам, які вказали свій рік народження.
Більше третини респондентів - жителі столичного регіону.
Розподіл респондентів по території України
Пристрої 66,84% українських користувачів порталу FAVOR.com.ua використовують для голосування персональний комп’ютер, 29,11% вказують свій кращий вибір зі смартфона, і лише 4,05% користуються для цього планшетом. (Порівняно з попереднім роком, помітно зменшилася відсоткова кількість респондентів використовують комп’ютери, поступившись користувачам смартфонів, що відповідає загальній тенденції до збільшення мобільності Інтернет-користувачів.)
Подробиці Більш детальна інформація про дослідження (з соціально-демографічними портретом респондентів в окремих категоріях) надається організаторами конкурсу індивідуально для конкурсантів (учасників рейтингу), а також зацікавленим журналістам українських ЗМІ.

InMind і КМІСПо завершенню циклу опитувань було проведено подвійний аудит всіх даних, отриманих в ході дослідження. Коректність розрахунку рейтингів підтвердили спеціалісти маркетингової дослідницької компанії InMind, а Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) підтвердив об’єктивність результатів, зазначивши дотримання організаторами конкурсу всіх заявлених методикою правил і процедур. Повний аудит тривав більше двох місяців і організатори дослідження поступово повідомляють учасників про результати, запрошуючи переможців отримати нагороду на урочистій церемонії, яка відбудеться навесні цього року в столичному концерт-холі «FreeДом».

Попереду церемонія нагородження «Фаворитів Успіху –  2016»! Дата цього довгоочікуваного щорічного заходу буде незабаром анонсована додатково.

Однак, небайдужі споживачі можуть взяти участь у визначенні Фаворитів з’явилась вже нового 2017 року. Народне голосування за «Фаворитів Успіху - 2017» було запущено 1 січня з чистого аркуша! Ми вже можемо спостерігати як формується початковий рейтинг брендів у 580 номінаціях конкурсу, кожна з яких відповідає певній категорії товарів чи послуг. Ви також можете підтримати найбільш якісні на ваш погляд торгові марки. Задайте добрячого старту своїм персональним фаворитам у 2017 році!

Ваш вибір і підтримка забезпечить номінантам добрячій старт у період, коли голосів ще замало і стабільний рейтинг ще не сформувався. Вибирайте, рекомендуйте, голосуйте і завжди беріть від життя тільки найкраще!

Довідкова інформація:

IdeaКонкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх етапах. У рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.

Слайд-шоу Переможці конкурсу визначаються в результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернет-голосуванні, на FAVOR.com.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів, масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.