Рестарт голосування за Фаворитів Успіху + цікаві цифри про дослідження 2016 року
З новим роком – 2017!

Судячи зі збільшення активності респондентів конкурсу і з кількості редагувань каталогу FAVOR.com.ua представниками учасників, схоже ринок прокинувся від сплячки після новорічних канікул і приступив до нового ділового сезону 2017 року! Дякуємо всім, хто і в період зимових канікул не забував зайти до нас, щоби проголосувати за найкращі торгові марки і своїх улюблених виконавців української сцени.

Втім, ми в святковий період часу не втрачали, готуючись офіційно вітати з перемогою Фаворитів 2016 року — діячів української сцени, торгові марки і компанії, які були визнані №1 в своїх категоріях за результатами мастабного дослідження народних уподобань, що грунтується на оцінках експертів ринку і на численних рекомендаціях споживачів! Цікаві факти і цифри про торішнє дослідження дивіться нижче.

Найближчим часом організатори конкурсу сповіщатимуть лідерів рейтингу про результати і готуватися до церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2016», яка відбудеться навесні. Слідкуйте за подальшими анонсами подій на сторінках конкурсу на Фейсбуці та ВКонтакті та не забувайте підтримувати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Найактивніші учасники голосування завжди отримують запрошення на церемонію нагородження!

Вибирайте своїх Фаворитів Успіху!До речі, з початку року голосування було запущено з чистого аркушу, тому ви вже можете починати визначати найкращих із кращіх вже в новому, 2017 році! Задайте добрячого старту своїм фаворитам!


Цифри і трішки цікавої статистики дослідження 2016 року:
  • Народне голосування, яке визначило найкращі бренди України, тривало на FAVOR.com.ua протягом практично всього 2016 року: з 1 січня по 25 грудня.
  • Свою лепту в визначення найкращих внесли 38419 респондентів з усіх куточків України (за винятком Криму і окупованих частин Донбасу), або ж 41266 респондентів в цілому (включаючи іноземців). Нагадаємо, за методикою конкурсу голосу нерезидентів України враховуються тільки в блоці номінацій «Шоу-бізнес».
  • У визначенні найкращих торгових марок, компаній та діячів сцени в 2016 році взяли участь понад двісті учасників експертних журі: якість товарів і послуг оцінювали більше ніж 150 незалежних галузевих спеціалістів, а також понад 60 специально приглашённых в состав Журі Успішних Людей відомих і відомих осіб України: знаменитостей, зірок телебачення і шоу-бізнесу і популярних громадських діячів. (Ми пишаємося ними і представляємо усіх поіменно!)
  • Всі дані, отримані в ході онлайн-голосування та паперового анкетування учасників експертних комісій обробляються спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind, після чого проходять ретельний аудит із боку Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Факти про респондентів:
Як уже відзначалося організаторами в попередні роки, жінки набагато охочіше беруть участь в анкетуваннях конкурсу та більш активні в голосуванні. В опитуванні брали участь 26930 жінок і 11489 чоловіків.
Стать

Вік респондентів розподілений таким чином:

Вік
* Статистика по 95,98% респондентам, які вказали свій рік народження.
Більше третини респондентів – жителі столичного регіону:
 
Розподіл респондентів по території України
Пристрої 66,84% українських користувачів порталу FAVOR.com.ua використовують для голосування персональний комп’ютер, 29,11% вказують свій кращий вибір зі смартфона, і лише 4,05% користуються для цього планшетом. (Порівняно з попереднім роком, помітно зменшилася відсоткова кількість респондентів використовують комп’ютери, поступившись користувачам смартфонів, що відповідає загальній тенденції до збільшення мобільності Інтернет-користувачів.)
Подробиці Більш детальна інформація про дослідження (з соціально-демографічними портретом респондентів в окремих категоріях) надається організаторами конкурсу індивідуально для конкурсантів (учасників рейтингу), а також зацікавленим журналістам українських ЗМІ.

Попереду церемонія нагородження лідерів рейтингу, «Фаворитів Успіху – 2016». Але не лінуйтеся підтримувати найкращі торгові марки та своїх улюблених виконавців уже в Новому році! Ваш вибір і підтримка забезпечить номінантам хороший старт в період, коли голосів ще мало і стабільний рейтинг ще не сформувався. Вибирайте, рекомендуйте, голосуйте і завжди беріть від життя тільки найкраще!

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.