Медаль «Фаворит Успеха – 2018»До завершення народного голосування, що визначить Фаворитів року – 2018, лишилися лічені дні! Ваша думка має остаточно прояснити і поставити крапку в суперечках про те, які торгові марки стали найкращими, найбільш бажаними і найрекомендованими українськими споживачами у минаючому році!

Голосування тривало протягом усього 2018 року, з січня по грудень, і визначило рейтинг народної довіри до брендів у понад 600 категоріях товарів, послуг, закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу.

Рейтинг 2018 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи, які буде остаточно зафіксовано 31 грудня о 23:59:59. Ми склали список номінацій в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2018. І наких номінацій виявилося напрочуд багато, більше сотні (за посиланням нижче):

Битва брендів – 2018

Декілька прикладів «Битви брендів»:

Смотрите полный список номинаций в которых идёт битва брендов, список из более 200 претендентов на звание Фаворита Успеха в своей категории. В этих категориях без преувеличения решающим может быть буквально каждый голос!

Битва брендів – 2018

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають українці!

XVI церемонія нагородження «Фаворитів року – 2018» відбудеться у квітні наступного року. Слідкуйте за подальшими анонсами в соцмережах!Цей документ було скопійовано з FAVOR.com.ua (https://www.favor.com.ua/news/30734.html).
Всі права на матеріал зберігаються за його автором. При перепублікуванні посилання на джерело матеріалу є обов’язковим!
Дата документу: 28 грудня 2018 р.