Привіт користувачам FAVOR.com.ua!

Конкурс «Фаворити Успіху» заохочує найбільш активних і небайдужих учасників народного голосування, яке вже незабаром остаточно визначить Фаворитів Року - 2018!

До низки новорічних свят в нашому призовому фонді з'явився особливий подарунок для найактивніших респондентів (хоча, точніше, для респонденток): Гелева матова помада «Рожеве дерево», Mary Kay™ (див. на сайті Mary Kay).

Щоб отримати подарунок - необхідно лише проголосувати у 100 або в більшій кількості будь-яких номінацій конкурсу. Кожна номінація в народному голосуванні - це категорія ринку товарів і послуг. При голосуванні вам потрібно вказати свої персональні уподобання, рекомендацію найкращого вибору.

Приступити до голосування ←

Це не розіграш подарунків, а роздача! І оскільки подарунків обмежена кількість, то хто встигне виконати умови раніше - той подарунок і забере (у найближчому від себе поштовому відділенні). Кількість подарунків обмежена, тому один подарунок дається в одні руки і відправляється на одну адресу. Ця акція для тих, хто ще не отримував від FAVOR.com.ua подарунків і запрошень на заходи в поточному етапі конкурсу, тобто в IV календарному кварталі.

Медаль Фаворит Успіху – 2018Акція діє до повної роздачі всіх наборів, але в призовому фонді є й інші призи. Встигніть забрати свій до завершення визначення Фаворитів - 2018, до 31 грудня! :)

Проте, у бажанні отримати подарунок не женіться за кількістю номінацій, а вибирайте в голосуванні тільки ті товари і послуги, які вам знайомі, якими ви користуєтеся, безумовно вважаєте за найкращі, та сміливо порекомендуєте своїм друзям. Також не забудьте прокоментувати свій вибір. А може бути, у вашому житті траплялася якась цікава історія, пов'язана з тією чи іншою торговою маркою, або закладом? Поділіться своїм досвідом в коментарях! Давайте допоможемо один одному обирати тільки найкраще! :)

Не забудьте розповісти про рейтинг «Фаворити Успіху» своїм друзям, які також бажають взяти участь в голосуванні та отримати приз!Цей документ було скопійовано з FAVOR.com.ua (https://www.favor.com.ua/news/30681.html).
Всі права на матеріал зберігаються за його автором. При перепублікуванні посилання на джерело матеріалу є обов’язковим!
Дата документу: 17 грудня 2018 р.