антіТОП-50 номінацій: найменш популярні розділи конкурсу «Фаворити Успіху»

Сьогодні у конкурсі «Фаворити Успіху» представлені торгові марки, компанії, торгові та розважальні заклади столиці, а також українські зірки сцены в 588 різних категоріях. У кожній з них учасники рейтингу претендують на звання найкращого представника в своєму напрямку діяльності.

У популярних номінаціях, таких як «Крупа», «Туристична агенція» або «Співак» і «Молодий талант» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх Фаворитів. Разом із тим, є багато непопулярних номінацій, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

Тут наводиться перелік НАЙМЕНШ популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2017». У них має значення думка буквально кожної людини, і вирішальним є буквально КОЖНИЙ голос!

50 найменш популярних категорій  (постійно оновлюється)

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало всього лише 6 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 7 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 8 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 9 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 10 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 11 людей:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувало лише 12 людей:

Ви можете поліпшити репрезентативність голосування, висловивши свою довіру до конкурсантів найбільш заслуговують перемоги у конкурсі! Вибирайте найкращих і беріть від життя тільки краще!

Постійне посилання на цей своєрідний «антиТОП» доступне прямо з голосування, посилання знаходиться під переліком номінацій розділу, знизу в лівій частині сторінки голосування.

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.