Акція: проголосуй та отримай набір сонцезахисної серії «БІОКОН»!
Акцію завершено
Биокон, баннер

Привіт всім користувачам FAVOR.com.ua!

Конкурс «Фаворити Успіху» бажаючи заохотити учасників народного голосування роздає подарунки найактивнішим респондентам!

Спеціально до літньої спеки і сезону канікул і відпусток ми роздаємо найактивнішим респондентам народного голосування, що визначить «Фаворитів Успіху – 2017» набори сонцезахисної серії ТМ «Біокон»!

У наборі два спрея: один для засмаги, другий — від засмаги. :) Один сприятиме гарному і безпечному загару, а другий заспокоїть шкіру після перебування під ультрафіолетовим випромінюванням, врятує від сонячних опіків.

Щоби отримати подарунковий набір — необхідно всього лише проголосувати в 100 або в більшій кількості будь-яких номінацій конкурсу. Кожна номінація в народному голосуванні — це категорія ринку товарів і послуг, а при голосуванні вам потрібно вказати свої персональні уподобання, рекомендацію найкращого вибору.

Це не розіграш подарунків, а роздача! І оскільки подарунків обмежена кількість, то хто встигне виконати умови раніше — той подарунок і забере. Кількість подарунків обмежена, тому один набір дається в одні руки і відправляється на одну адресу. Акція діє тільки для тих, хто ще не отримував від FAVOR.com.ua подарунків і запрошень на заходи в поточному етапі конкурсу, тобто в поточному календарному кварталі. Акція діє до повної роздачі всіх подарунків.)

Поспішайте забрати свій приз у розпал сезону спеки та відпусток! :)

Проте, у бажанні отримати подарунок не женіться за кількістю номінацій, а вибирайте в голосуванні тільки ті товари і послуги, які вам знайомі, якими ви користуєтеся, безумовно вважаєте за найкращу, і сміливо порекомендуєте своїм друзям. Також не забудьте прокоментувати свій вибір. А може бути, у вашому житті траплялася якась цікава історія, пов’язана з тією чи іншою торговою маркою, або закладом? Поділіться своїм досвідом в коментарях! Давайте допоможемо один одному обирати тільки найкраще! :)

Не забудьте розповісти про конкурс «Фаворити Успіху» своїм друзям, які також бажають взяти участь в голосуванні і отримати приз!

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(4)
utilmind utilmind до barabashkalesiya
Спасибо!
barabashkalesiya barabashkalesiya +1
Петю и Мишу ВАМ НА САЙТ!
utilmind utilmind до barabashkalesiya
Есть, просто вы уже третий раз регистрируетесь повторно, приз блокируется для вас.
barabashkalesiya barabashkalesiya
Ничего нет уже((
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.