Другий етап визначення Фаворитів 2017 року

Конкурс «Фаворити Успіху» вітає всіх з травневими вихідними і бажає гарного настрою в нарешті теплі дні!

Ми знаємо чим вам зайнятися у вільний час :) Проголосувати за найкращі, на ваш погляд торгові марки товарів та послуг України в ряді номінацій, найпопулярніші заклади, а також найулюбленіших виконавців української сцени, гідних звання Фаворита 2017 року.

Як відомо, «Фаворити Успіху» складають дуже важливий для кожного споживача щорічний рейтинг. Цей рейтинг показує рівень затребуваності та довіри громадськості до торгових марок у великій кількості категорій ринку, дозволяючи в результаті визначати найкращі, найбільш якісні та найрекомендованіші товари і послуги, а також відстежити динаміку змін у суспільних уподобаннях.

Як завжди з початком нового кварталу, голосування на FAVOR.com.ua було знову розпочато з чистого аркуша. Ваш персональний вибір додасть істотний внесок у визнання заслуг лідерів українського ринку, і є кращою рекомендацією в повсякденному виборі для всіх, хто прагне завжди брати від життя тільки найкраще!

Кожен споживач, який бажає вибирати для себе виключно найкраще, має можливість поглянути на результати 2016 року у будь якій з 580 представлених на даний момент номінацій. Це дозволить зорієнтуватися в асортименті пропозицій ринку, а також в рекомендаціях щодо найкращого вибору.

Вплив журі на комплексний рейтингРейтинг робить світ товарів і послуг більш структурованим і зрозумілим для споживача, оскільки складається до всіх гравців ринку без винятку, незалежно навіть від зацікавленості в рейтингу з боку самих його учасників (і зрозуміло, без заявок на участь). Рейтинг ґрунтується на оцінках трьох дуже різних респондентських груп: галузеві Експерти дають професійну оцінку якості продуктів і послуг, Журі Успішних Людей (знаменитості, публічні і відомі люди) визначають успішність бренду, а висловити свою довіру може в будь-який момент кожен бажаючий небайдужий споживач за допомогою онлайн-голосування.

Народне голосування розділене на 4 етапи, які дорівнуюють 4 календарним річним кварталам. У кожному кварталі можна проголосувати з чистого аркуша, а середній підсумковий рейтинг підбивається наприкінці року. Такий розподіл дозволяє відстежити динаміку змін уподобань суспільства і дозволяє протидіяти флешмобам, з метою штучної накрутки рейтингу. (Адже для перемоги необхідна народна підтримка у всіх чотирьох етапах, а сукупна загальнорічна оцінка згладжує наслідки будь яких одномоментних флешмобів.)

Одночасно ми продовжуємо готуватися до майбутньої 14 церемонії нагородження, яку буде незабаром анонсовано окремо, не менше ніж за пару тижнів до заходу.

Рекомендуйте найкращих на FAVOR.com.ua, дивіться що рекомендують люди!

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.