Комісія Експертів-професіоналів складається за галузевими напрямками діяльності, які відповідають номінаціям конкурсу. До складу комісії входять професійні діючі фахівці різного профілю, що оцінюють конкурсантів у сфері власної компетенції. Своїм професіоналізмом і добрим ім’ям експерти гарантують якісну і неангажовану оцінку конкурсантів. Згідно з оригінальною методикою досліджень, спеціалісти які представляють учасників рейтингу, не можуть обирати власні торгові марки і не дають оцінку в категоріях, в яких представлені марки їх компанії.

Спеціалісти 2014 року у категорії «Товари для тварин»(8)
Переглянути профайл «Дмитро Арсеєнко»
Приватна ветеринарна практика (м. Біла Церква)
Оцінив конкурсантів у 4 номінаціях.
Переглянути профайл «Олена Махова»
Ветеринар, автор і редактор сайту zoohall.com.ua
Дала оцінку в 2 номінаціях.
Переглянути профайл «Андрій Андрійович Марунчин» Лікар, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри паразитології і тропічної ветеринарії НУБіП України, лікар-консультант циркових підприємств України, Росії і Белорусії
Проголосував в 1 номінації.
Переглянути профайл «Дарія Настевич» Власниця розплідника німецьких вівчарок Haus Lynx
Оцінила конкурсантів у 2 номінаціях.

Примітка Інформація представлена на цій сторінці була актуальною під час проведення дослідження конкурсу в 2014 році, і в даний час є архівною. Потрібно враховувати, що час не стоїть на місці: люди роблять кар’єру, змінюють місце роботи або навіть професію та рід діяльності, і відповідно, представлені про учасників журі дані могли згодом змінитися.