Фаворити Успіху — 2004
Список з логотипами | Текстовий список

Найкращі торгові марки та діячі України 2004 року за результатами загальнонаціонального дослідження громадських уподобань були оголошені на II церемонії нагородження! Вітаємо Фаворитів 2004 року!

Безрецептурні лікарські засоби
Мульті-Табс
Мульті-Табс (Ferrosan)

Стрепсілс
Стрепсілс (Реккіт Бенкізер)
Будівництво
Ceresit
Ceresit
Вибір Року в категорії
«Будівельна суміш»
Вироби медичного призначення
Contex
Contex
Вибір Року в категорії
«Презервативи»
Засоби особистої гігієни
Olis
Olis
Вибір Року в категорії
«Рідке мило»

Gillette
Gillette
Вибір Року в категорії
«Чоловічий дезодорант»

Blend-a-med
Blend-a-med
Вибір Року в категорії
«Зубна паста»

Oral-B
Oral-B
Вибір Року в категорії
«Зубна щітка»
Косметика
Oriflame
Oriflame

Veet
Veet (Реккіт Бенкізер)
Вибір Року в категорії
«Лінія засобів для депіляції»

Pantene Pro-V
Pantene Pro-V
Напої
Миргородська
Миргородська
Вибір Року в категорії
«Мінеральна вода»

Coca-Cola
BonAquA
Вибір Року в категорії
«Мінеральна вода»
Coca-Cola (Кока-Кола Беверіджиз Україна)
Вибір Року в категорії
«Солодкий напій»

Старий Миргород
Старий Миргород
Вибір Року в категорії
«Питна вода»

Лонгер
SV
Лонгер
Вибір Року в категорії
«Слабоалкогольний напій»

Советское шампанское
Советское шампанское

Nescafé
Nescafé
Вибір Року в категорії
«Розчинна кава»

Майский
Майский
Вибір Року в категорії
«Чай»

Рогань
Рогань
Вибір Року в категорії
«Безалкогольне пиво»

Чернігівське
Чернігівське

Stella Artois
Stella Artois

Чернігівське «Багряне»
Чернігівське «Багряне»
Вибір Року в категорії
«Темне чи багряне пиво»
Побутова хімія
Cillit
Vanish (Реккіт Бенкізер)
Вибір Року в категорії
«Відбілювач»
а також
Вибір Року в категорії
«Плямовивідник»
Cillit
Вибір Року в категорії
«Засіб для чищення унітазів»

Fairy
Fairy
Вибір Року в категорії
«Засіб для миття посуду»

Gala
Gala
Вибір Року в категорії
«Пральний порошок»
Продукти харчування
Мівіна
Мівіна
а також
Вибір Року в категорії
«Картопляне пюре»
а також
Вибір Року в категорії
«Приправи та спеції»

Orbit
Orbit
Вибір Року в категорії
«Жувальна гумка»

Тая
Вибір Року в категорії
«Макаронні вироби»

Геркулес
Геркулес
а також
Вибір Року в категорії
«Сімейне морозиво»

Люкс
Люкс
Вибір Року в категорії
«Чіпси»

Корона
Корона
Вибір Року в категорії
«Шоколад у плитці»

Хрум (Світоч)
Хрум (Світоч)
Вибір Року в категорії
«Вафельний батончик»

Nuts
Nuts (Nestlé)
Вибір Року в категорії
«Шоколадний батончик»

Торчин
Торчин
Вибір Року в категорії
«Кетчуп»
а також
Вибір Року в категорії
«Майонез»

Марка (Світоч)
Марка (Світоч)
Вибір Року в категорії
«Печиво»
Техніка й товари для дому
Samsung
Samsung
Вибір Року в категорії
«Ноутбук»

Duracell
Duracell
Вибір Року в категорії
«Елементи живлення»

LG
LG
Вибір Року в категорії
«Кондиціонер»

Версия
Версия
Вибір Року в категорії
«Ноутбук»
Аудіо та відеотехніка
Samsung
Samsung
Вибір Року в категорії
«DVD-програвач»
а також
Вибір Року в категорії
«Відеомагнітофон»
а також
Вибір Року в категорії
«Кінескопний телевізор»
а також
Вибір Року в категорії
«Плазмовий телевізор»

LG
LG
Вибір Року в категорії
«Домашній кінотеатр»
а також
Вибір Року в категорії
«Музичний центр»
а також
Вибір Року в категорії
«Проекційний телевізор»

Kodak
Kodak
Вибір Року в категорії
«Фотоплівка»
а також
Вибір Року в категорії
«Цифровий фотоапарат»
Кухонна техніка та посуд
Bosch
Bosch
Вибір Року в категорії
«Кухонна плита»
а також
Вибір Року в категорії
«Кухонний комбайн»
а також
Вибір Року в категорії
«Холодильник»

Moulinex
Moulinex
Вибір Року в категорії
«Блендер»

Tefal
Tefal
Вибір Року в категорії
«Електрочайник»
а також
Вибір Року в категорії
«Металевий посуд»
Техніка для дому
Braun
Braun
Вибір Року в категорії
«Електробритва / тример»
а також
Вибір Року в категорії
«Електроепілятор»
а також
Вибір Року в категорії
«Фен»

LG
LG
Вибір Року в категорії
«Пилосос»

Philips
Philips
Вибір Року в категорії
«Праска»

Bosch
Bosch
Вибір Року в категорії
«Побутові електроінструменти»
а також
Вибір Року в категорії
«Пральна машина»
Товари для дітей
Pampers
Pampers
Вибір Року в категорії
«Підгузники»
Зв’язок і Телеком
Lucky Net
Lucky Net
Вибір Року в категорії
«Інтернет-провайдер»

МТС
МТС
Вибір Року в номінації
«Нова якість мобільного зв’язку»
Життя міста
ТНК
ТНК
Вибір Року в категорії
«Автозаправка»

Райське Джерело
Райське Джерело
Вибір Року в категорії
«Служба доставки питної води»

111
111
Вибір Року в категорії
«Нічний клуб»
Заклади краси та здоров’я
Інститут дерматокосметології доктора Богомолець
Інститут дерматокосметології доктора Богомолець

Фалбі
Фалбі
Вибір Року в категорії
«Мережа аптек»

Фаворит V.I.P. Клуб
Вибір Року в категорії
«Великий фітнес-клуб»
Заклади харчування
Царское Село
Царское Село
Вибір Року в категорії
«Ресторан домашньої кухні»

Якитория
Вибір Року в категорії
«Мережа суші-барів»

Арт клуб 44
Арт клуб 44
Вибір Року в категорії
«Пивний паб»

МакДональдз
МакДональдз
Вибір Року в категорії
«Фаст-фуд / смарт-фуд»
Магазини, супермаркети, торговельні центри
Секунда
Вибір Року в категорії
«Магазин годинників»

MoDaMo
MoDaMo
Вибір Року в категорії
«Магазин жіночого одягу»

Фокстрот
Фокстрот
Вибір Року в категорії
«Супермаркет побутової техніки»

Monton
Monton
Вибір Року в категорії
«Магазин жіночого одягу»

Arber
Arber
Вибір Року в категорії
«Магазин чоловічого одягу»

Спортмастер
Спортмастер

Глобус
Вибір Року в категорії
«Торгово-розважальний комплекс»
Туризм
Феєрія
Феєрія
Вибір Року в категорії
«Оператор автобусних турів»
а також
Вибір Року в категорії
«Туристична агенція»
а також
Вибір Року в категорії
«Туристичний оператор»
Фаворити Олімпу — 2004
Список з логотипами | Текстовий список
☆ АРХІВНИЙ МАТЕРІАЛ ☆

Це стаття про попередника «Фаворитів Успіху», про бізнес-рейтинг «Фаворит Олімпу». Представлена в матеріалі інформація давно втратила свою актуальність, ніяким чином не стосується рейтинга «Фаворити Успіху» та наводиться лише для історії. Детальніше…

Алла Горбунова,
президент туристичної компанії «Соул»

Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Ділова жінка»
Награду отримує президент туристичної компанії «Соул» Алла Горбунова.
Ділове видання «Контракти»
Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Масс-медіа (ділове та довідкове видання)»
Нагороду отримує генеральний директор Видавничого Дому «Галицькі Контракти» Микола Шейко.
Ігор Литовченко,
президент компанії «КИЇВСТАР GSM»

Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Керівник року»
Нагороду отримують президент компанії «КИЇВСТАР GSM» Ігор Литовченко та керівник департаменту з корпоративних зв’язків компанії Жанна Рєвнова.
Телевізійний канал «5 Канал»
Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Масс-медіа (програми радіо та телебачення)»
Нагороду одержують генеральний продюсер телерадіокомпанії «НБМ» Юрій Стець і PR-директор теларадиокомпании Олена Матузко.
Торгова марка Saturn
Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Улюблена марка»
Нагороду отримує генеральний директор холдингу Saturn Євген Маслєнніков.
Торгова марка «Рудь»
Абсолютний Фаворит Олімпу у номінації
«Українська марка»
Нагороду отримує генеральний директор ВАТ «Житомирський маслозавод» Петро Рудь.
Балаган Лімітед
Ґран-прі конкурсу «Фаворит Олімпу

Версія для друкуВерсія для друку

На цій сторінці відображується список тільки офіційних переможців конкурсу «Фаворити Успіху», які брали участь у спеціальних заходах у рамках конкурсу. Неофіційні лідери рейтингових досліджень конкурсу не оголошуються. Проте ви можете побачити річні рейтинги на сторінках результатів голосування по кожній окремій номінації конкурсу «Фаворити Успіху».

Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.