Медаль «Фаворит Успіху – 2018»Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» запрошує авторитетних спеціалістів та професійних знавців різних напрямків ринку товарів та послуг народного споживання взяти участь у експертному онлайн-голосуванні!

Голосування вкрай просте, не вимагає тривалих офіційних процедур, заповнення паперових анкет і проходить повністю в онлайн-режимі. У ході голосування респонденту необхідно, опираючись на власний професійний досвід, вибрати зі списку найкращого учасника в номінації. Номінантами є всі торгові марки відповідної категорії, що присутні на ринку. Зі списку номінантів вибираються учасники що заслуговують найбільшої довіри респондента, ті яких він порекомендував би своїм друзям і колегам.

Кожна номінація конкурсу — це назва певної категорії товарів або послуг ринку народного споживання. На даний момент у конкурсі представлені 607 номінацій, і напевно якісь з них відповідають вашій професійній діяльності.

Будь ласка, натисніть посилання нижче, щоб проглянути список номінацій конкурсу «Фаворити Успіху» і заповнити реєстраційну форму для входу до складу Експертного Журі:

Реєстрація до Експертного Журі

Експертне голосування конкурсу «Фаворити Успіху – 2018»Конкурс «Фаворити Успіху» запрошує до участі в голосуванні

 Оригінальна методика рейтингових досліджень конкурсу «Фаворити Успіху» допускає самовисування фахівців до складу Експертної Журі.

Якщо ви бажаєте взяти участь у експертному голосуванні, але не знайшли свою професію серед запропонованих вище, зв’яжіться з організаторами! Вказаний вище перелік професій — далеко не повний, і напевно ви теж зможете стати Експертом конкурсу «Фаворити Успіху» та посприяти у визначенні найкращих пропозицій ринку!

Реєстрація до Експертного Журі