Гості заходу
  
НазадПерегляд «Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2012»
Гості заходу

Оскільки цьогорічна церемонія стала ювілейною, у залі справді було «яблуку ніде впасти».

Невимушену атмосферу свята створювали і спеціально запрошені гості, які вручали нагороди переможцям – це популярна співачка Наталія Валевська, молода зірка Маріетта, брати Борисенки, Дмитро Скалозубов, Freedom Jazz, група Kadnay, ведучий Артур Боссо, дизайнер Влада Назік, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та багато-багато інших celebrities!

Та звичайно, на захід були запрошені всі найбільш активні учасники публічних онлайн-опитувань конкурсу, які щорічно і безперервно проводяться на порталі FAVOR.com.ua, які проголосували за власних Фаворитів не менш, ніж у 100 номінаціях конкурсу! Саме так організатори віддячили всім найвідповідальнішим учасникам народного журі, адже саме їх голоси стали вирішальними при виборі найбільш рекомендованих та тих, що заслуговують високої довіри, торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників української сцени.

Публіка насолоджувалася атмосферою успіху: музикою, напоями та можливістю взяти автограф у своїх кумирів.

Організатори від усієї душі хотіли б подякувати всім, зусиллями кого свято вдалося: партнерам, артистам, експертам-професіоналам, учасникам споживчого онлайн-голосування. Та, звичайно, висловити свою вдячність представникам компаній-переможців конкурсу, які завоювали серця і довіру українських споживачів та стали «Фаворитами Успіху», на знак визнання їх безперервної командної праці задля вдосконалення якості життя споживачів всієї України!

CSV_4997
CSV_4997
CSV_5002
CSV_5002
Олена Голубнича, керівник відділу продажів «Дельта Медикел»
Олена Голубнича, керівник відділу продажів «Дельта Медикел»
Олена Голубнича, керівник відділу продажів «Дельта Медикел»
Олена Голубнича, керівник відділу продажів «Дельта Медикел»
CSV_5012
CSV_5012
CSV_5027
CSV_5027
CSV_5066
CSV_5066
CSV_5074
CSV_5074

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.