Happy New Year!
  
Щиро бажаємо щастя і благополуччя в Новому році!

Чим ви займали себе в святковий період? Ми, наприклад, вже готуємося офіційно віншувати Фаворитів 2015 року — діячів української сцени, торгові марки та компанії, що були визнані №1 у своїх категоріях за результатами дослідження народних уподобань, заснованого на оцінках експертів ринку і на численних рекомендаціях споживачів!

До речі, з початку 2016 року голосування було запущено з чистого аркушу, тому ви вже можете починати вибирати кращих із кращих вже в новому, 2016 році!

Найближчим часом організатори конкурсу сповіщатимуть учасників рейтингу про результати і готуватися до майбутньої церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015», яка відбудеться навесні. Слідкуйте за подальшими анонсами подій на сторінках конкурсу на Фейсбуці та ВКонтакті і не забувайте підтримувати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Найбільш активні учасники голосування завжди отримують запрошення на церемонію нагородження!
Цифри і трішки цікавої статистики дослідження 2015 року:
  • Народне голосування на FAVOR.com.ua тривало протягом усього 2015 року: з 1 січня по 31 грудня.
  • У складанні рейтингу громадських уподобань взяли участь 36184 респонденти з усіх куточків України (за винятком Криму та окупованих частин Донбасу), або ж 40885 респондентів в цілому (включаючи іноземців). Нагадаємо, за методикою конкурсу голоси нерезидентів України враховуються тільки в блоці номінацій «Шоу-бізнес».
  • У визначенні найкращих торгових марок, компаній та діячів сцени в 2015 році взяли участь понад двохста учасників експертних журі: якість товарів і послуг оцінювали понад 150 незалежних галузевих спеціалістів, а також понад 40 спеціально запрошених до складу Журі Успішних Людей відомих і впізнаваних особистостей України: знаменитостей, зірок телебачення і шоу-бізнесу та успішних громадських діячів.
  • Всі дані, отримані в ході онлайн-голосування та паперового анкетування учасників експертних комісій обробляються спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind, після чого проходять ретельний аудит з боку Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).
Факти про респондентів:
Як вже було відмічено організаторами в попередні роки, жінки набагато охочіше беруть участь в анкетуваннях конкурсу та більш активні в голосуванні. В опитуванні взяли участь 25343 жінки і 10841 чоловік.

Вік респондентів розподілений наступним чином:

* Статистика по 92.78% респондентам, що вказали свій рік народження.
Більше третини респондентів — жителі столичного регіону:
 
  • 77.44% українських користувачів порталу FAVOR.com.ua використовують для голосування персональний комп’ютер, 18.38% голосують зі смартфону, а 4.18% активно користуються планшетом.
     
  • Більш детальна інформація про дослідження (з соціально-демографічними портретом респондентів в окремих категоріях) надається організаторами конкурсу індивідуально для конкурсантів (учасників рейтингу), а також зацікавленим журналістам українських ЗМІ.

Попереду церемонія нагородження лідерів рейтингу, «Фаворитів Успіху - 2015». Але ви не лінуйтеся підтримувати найкращі торгові марки і своїх улюблених виконавців і в Новому році! Вибирайте, рекомендуйте, голосуйте і завжди беріть від життя тільки найкраще!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.