[для публікації]: Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження
  
[для публікації]: Фаворити року оголошені на XVI церемонії нагородження

Щорічно найкращі бренди України визначають 3 журі: експерти, знаменитості та споживачі. Фаворити року були представлені на XVI шоу вручення нагород.

У Києві відбулася 16-а щорічна церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху».

Переможці визначалися за підсумками масштабного дослідження громадських уподобань, яке проводилося протягом усього минулого року. Відносно гравців ринку складався публічний рейтинг, що відображає ступінь довіри до бренду, а лідери рейтингу визнавалися Фаворитами року — найкращим вибором серед асортименту пропозицій. Складалися рейтинги вкрай прозоро у реальному часі: в ході анкетування галузевих спеціалістів професійного журі, паралельно з голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua.

Головним дійством шоу стало вручення медалей представникам понад сотні найбільш рекомендованіших брендів України.

Серед продуктів харчування нагородами були відзначені: згущене молоко від Первомайського МКК, майонез і маргарин Щедро, напівфабрикати Левада, сосиски і сардельки тм Бащинский, ковбаси М’ясоlove, яйця Ясенсвіт. Також нагород удостоїлися шоколад Millenium і смажене насіння Хомка.

Серед напоїв медаль дісталася алкогольної настоянці Żubrówka, горілці українського виробництва Green Day, а також серії українських вин Villa Krim. Серед безалкогольних напоїв право демонструвати знак «Фаворит Успіху» на етикетці удостоїлися Black Energy Drink (енергетик) і питна вода Buvette.

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху. Тому медаль «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо цінується фармацевтами. Медалі були вручені цілій плеяді препаратів, які стали №1 у рейтингах низки категорій безрецептурних лікарських засобів. Медаль отримали продукти від компаній Гріндекс (Віпросал В), Софарма (Карсил, Темпалгін, Бронхолітин та ін.), Вішфа (Урохолум), Мові Хелс (Мовекс), Джонсон і Джонсон (Візін, Мікролакс, Нікоретте, o.b.), Нобель Ілач (Алора), Ділео Фарма (Тантум Верде), Орісіл-Фарм (Атоксіл), Євромедекс (Цитеал), Біокодекс (Ентерол) та ін...

А в сфері краси та здоров’я були відзначені: салони лазерної косметології Люменіс, офтальмологія Batigoz. Нагороди дісталися і популярним косметичним продуктам: бренду дистриб’юторської косметики Mary Kay і лінійці засобів для здоров’я волосся Плацент Формула.

До числа Фаворитів увійшли й бренди техніки: пральні машини та індукційні плити Electrolux, обігрівачі UDEN-S, зволожувачі повітря Ergo, інгалятори Longevita.

Другий рік поспіль статус Абсолютного Фаворита серед автозаправок утримує мережа SOCAR. Підтверджують статус лідерів ринку і улюблені бренди професіоналів в сфері будівництва та ремонту: фарба Sniezka і профілі для вікон REHAU.

У номінаціях розділу «Життя міста» нагород удостоїлися: кращий салон-магазин жіночого одягу VOVK, найбільший в Україні ТРЦ Lavina Mall та ін. У сфері фінпослуг дипломи отримали мережа ломбардів Благо і програма швидких кредитів Microcredit.

У число компаній, які отримали право використовувати знак «Фаворит Успіху» у своєму маркуванні увійшли й Інтернет-сервіси: автобусні каси Busfor.ua, прогноз погоди Gismeteo, онлайн-магазин одягу Answear та ін.

Особливою рисою рейтингу «Фаворити Успіху» є те, що крім класичних брендів товарів і послуг, у ньому присутні й номінації шоу-бізнесу, щодо яких споживачі також можуть висловити свою довіру. Так на 16-й церемонії нагороди отримали: етно-співачка Ілларія, дівоче тріо COCOS і відразу 3 переможця в категорії «молодий талант»: Андрій Бойко і сестри Ніна і Василиса Бойкови.

«При вивченні уподобань громадськості ми намагаємося охопити всі сфери ринку народного споживання. Це некомерційний рейтинг. Наразі в ньому представлені понад 6 сотень номінацій, в яких всі гравці ринку змагаються на звання найкращого в своїй ринковій ніші, без будь-яких заявок на участь. І відвідавши FAVOR.com.ua можна не тільки проголосувати за свої персональні уподобання, а й побачити все опубліковані рейтинги у вільному доступі» — зазначив на церемонії нагородження керівник конкурсу Олексій Кузнєцов — «Завдяки відкритому рейтингу все очевидно — лідери рейтингу — переможці є у кожної номінації! І сьогодні ми будемо віншувати і аплодувати не просто тим, хто став №1 у своєму напрямку діяльності, завоювавши серця і довіру споживачів, але й побажав поділитися тріумфом зі своїми шанувальниками!»

Дивіться повний список Фаворитів і вказуйте свої персональні уподобання вже нинішнього, 2019 року, в голосуванні на www.FAVOR.com.ua.

TagsTags:  b2blogger, prnews

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.