Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2018!
  

Медаль «Фаворит Успеха – 2018»До завершення народного голосування, що визначить Фаворитів року – 2018, лишилися лічені дні! Ваша думка має остаточно прояснити і поставити крапку в суперечках про те, які торгові марки стали найкращими, найбільш бажаними і найрекомендованими українськими споживачами у минаючому році!

Голосування тривало протягом усього 2018 року, з січня по грудень, і визначило рейтинг народної довіри до брендів у понад 600 категоріях товарів, послуг, закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу.

Рейтинг 2018 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи, які буде остаточно зафіксовано 31 грудня о 23:59:59. Ми склали список номінацій в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2018. І наких номінацій виявилося напрочуд багато, більше сотні (за посиланням нижче):

Декілька прикладів «Битви брендів»:

Смотрите полный список номинаций в которых идёт битва брендов, список из более 200 претендентов на звание Фаворита Успеха в своей категории. В этих категориях без преувеличения решающим может быть буквально каждый голос!

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають українці!

XVI церемонія нагородження «Фаворитів року – 2018» відбудеться у квітні наступного року. Слідкуйте за подальшими анонсами в соцмережах!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.