🎁 Акція: проголосуй і отримай подарунок від Mary Kay! 💄💋
  
Promotion finished

Привіт користувачам FAVOR.com.ua!

Конкурс «Фаворити Успіху» заохочує найбільш активних і небайдужих учасників народного голосування, яке вже незабаром остаточно визначить Фаворитів Року - 2018!

До низки новорічних свят в нашому призовому фонді з'явився особливий подарунок для найактивніших респондентів (хоча, точніше, для респонденток): Гелева матова помада «Рожеве дерево», Mary Kay™ (див. на сайті Mary Kay).

Щоб отримати подарунок - необхідно лише проголосувати у 100 або в більшій кількості будь-яких номінацій конкурсу. Кожна номінація в народному голосуванні - це категорія ринку товарів і послуг. При голосуванні вам потрібно вказати свої персональні уподобання, рекомендацію найкращого вибору.

Це не розіграш подарунків, а роздача! І оскільки подарунків обмежена кількість, то хто встигне виконати умови раніше - той подарунок і забере (у найближчому від себе поштовому відділенні). Кількість подарунків обмежена, тому один подарунок дається в одні руки і відправляється на одну адресу. Ця акція для тих, хто ще не отримував від FAVOR.com.ua подарунків і запрошень на заходи в поточному етапі конкурсу, тобто в IV календарному кварталі.

Медаль Фаворит Успіху – 2018Акція діє до повної роздачі всіх наборів, але в призовому фонді є й інші призи. Встигніть забрати свій до завершення визначення Фаворитів - 2018, до 31 грудня! :)

Проте, у бажанні отримати подарунок не женіться за кількістю номінацій, а вибирайте в голосуванні тільки ті товари і послуги, які вам знайомі, якими ви користуєтеся, безумовно вважаєте за найкращі, та сміливо порекомендуєте своїм друзям. Також не забудьте прокоментувати свій вибір. А може бути, у вашому житті траплялася якась цікава історія, пов'язана з тією чи іншою торговою маркою, або закладом? Поділіться своїм досвідом в коментарях! Давайте допоможемо один одному обирати тільки найкраще! :)

Не забудьте розповісти про рейтинг «Фаворити Успіху» своїм друзям, які також бажають взяти участь в голосуванні та отримати приз!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.