антіТОП-50: найменш популярні розділи рейтингу «Фаворити Успіху – 2018»
  

Сьогодні у народному рейтингу «Фаворити Успіху» представлені торгові марки, компанії, торгові та розважальні заклади столиці, а також зірки української сцени у 601 різних категоріях. У кожній з них учасники рейтингу претендують на звання найкращого представника в своєму напрямку діяльності.

У популярних номінаціях, таких як «Groats», «Jewelry store» або «Male singer» і «Female singer» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх Фаворитів. Разом із тим, є низцка не дуже категорій товарів і послуг, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

Запрошуємо переглянути список не самих популярних категорій. Можливо, в ньому виявляться такі, в яких ви зможете дати свою рекомендацію найкращого вибору!

У перелічених нижче категоріях має значення думка буквально кожної людини і вирішальним для визначення «Фаворита Року – 2018» є буквально КОЖНИЙ голос!

50 категорій з невисокою репрезентативністю  (оновлюється)

Ви можете поліпшити репрезентативність голосування, висловивши в ньому свою довіру до брендів, які безперечно заслуговують на перемогу в рейтингу та звання «Фаворит Року – 2018»! Вибирайте найкращих і беріть від життя виключно найкраще!

Постійне посилання на цей своєрідний «антиТОП» доступне прямо з голосування, посилання знаходиться під переліком номінацій розділу, знизу в лівій частині сторінки голосування.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.