Другий етап визначення найкращих у 2018 році
  

У квітні конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» розпочав новий етап вивчення громадської думки щодо товарів і послуг українського ринку 2018 року. Ваша думка, як завжди вирішальна!

Як відомо, на FAVOR.com.ua щороку проводиться народне голосування, з метою визначення найкращих торгових марок українського ринку, найпопулярніших закладів столиці, а також найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу. Голосування цілорічне, і проводиться в 4 етапи, рівних одному календарному кварталу. Сукупний рейтинг дозволить визначити лідерів народного визнання, а також побачити динаміку змін суспільних уподобань протягом року.

Як завжди з початком нового кварталу, голосування на FAVOR.com.ua було знову розпочато з чистого листа, а учасники конкурсу очікують ваших нових оцінок, які напевно будуть відрізнятися від попередніх, з урахуванням соціальних колотнеч, що трапилися в Україні з початку року. Ваш особистий вибір внесе істотний внесок у визнання заслуг лідерів українського ринку, і є кращою рекомендацією в повсякденному виборі для всіх, хто прагне завжди брати від життя тільки найкраще!

В даний час в конкурсі представлені 607 номінацій, кожна з яких є окремою галуззю ринку товарів/послуг, або напрямком шоу-бізнесу. Напевно серед такого переліку номінацій знайдуться цікаві для вас, і ви відчуваєте в собі достатні знання й особистий досвід, щоби зробити власний вибір і порекомендувати його своїм співвітчизникам.

Вибирайте і рекомендуйте краще на FAVOR.com.ua!

До речі, поки стабільний рейтинг 2 кварталу ще не сформувався, дуже цікаво спостерігати за поточними результатами в деяких категоріях, дивитись як колишні аутсайдери обганяють лідерів.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(1)
Kirilll Kirilll
Добавлял популярный сайт сравнения цен «Все цены» vseceni.ua/ в прошлом квартале. Должны были опубликовать в следующем квартале (т.е. в текущем). Но сайт не появился в списке голосования. Прошу ускорить модерацию.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.