антіТОП-50 номінацій: найменш популярні розділи конкурсу «Фаворити Успіху»

Сьогодні у конкурсі «Фаворити Успіху» представлені торгові марки, компанії, торгові та розважальні заклади столиці, а також українські зірки сцены в 588 різних категоріях. У кожній з них учасники рейтингу претендують на звання найкращого представника в своєму напрямку діяльності.

У популярних номінаціях, таких як «Groats», «Travel agency» або «Male singer» і «Young talent» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх Фаворитів. Разом із тим, є багато непопулярних номінацій, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

Тут наводиться перелік НАЙМЕНШ популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2017». У них має значення думка буквально кожної людини, і вирішальним є буквально КОЖНИЙ голос!

50 найменш популярних категорій  (постійно оновлюється)

Categories in which in IV quarter has been voted just 6 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 7 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 8 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 9 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 10 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 11 persons:

Categories in which in IV quarter has been voted only 12 persons:

Ви можете поліпшити репрезентативність голосування, висловивши свою довіру до конкурсантів найбільш заслуговують перемоги у конкурсі! Вибирайте найкращих і беріть від життя тільки краще!

Постійне посилання на цей своєрідний «антиТОП» доступне прямо з голосування, посилання знаходиться під переліком номінацій розділу, знизу в лівій частині сторінки голосування.

]]>
]]>

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
Also you may sign in using:
]]> ]]>
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.