Анонс: Фаворити 2016 року будуть нагороджені 8 червня
  

8 червня 2017 року в івент-холі FreeДом відбудеться XIV урочиста церемонія нагородження переможців українського рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху – 2016»

Афіша церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2016» На 14-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі «Фаворит Успіху – 2016» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах діяльності.

Дослідження суспільних уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у 580 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 35 тисяч респондентів з усіх регіонів України (див. цифри і факти про дослідження).

Святкове шоу відбудеться за участю переможців боку номінацій «Шоу-бизнес»: Дмитро Монатик (UPD. на даль, не зміг відвідати захід), Володимир Дорош, групи Люм’єр і Epolets, Маріетта, MELOVIN та інші. (Відеозапис шоу буде викладено у відкритий доступ після заходу, тож стежте за подальшіми анонсами! ;)

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-магазинам, торговельним і розважальним столичним закладам, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Окрім концертної програми і вручень медалів «Фаворит Успіху – 2016», відбудеться розіграш призів від кількох призових спонсорів, в числі яких TM Iren Bukur, Proprete, Algotherm, Bioderma, Phyto і Mary Kay.
Iren Bukur      Proprete      Algotherm
Mary Kay     Phyto      Bioderma
(Для участі в лотерейному розіграші гостям необхідно буде мати візитку.) Переможців конкурсу пригощають ТМ Prime, Perrier і Vittel.

Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і переможців, «Фаворитів Успіху – 2016» — за електропоштою і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

Медаль «Фаворит Успіху – 2016», оберт на чвертьМаркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

«Цей рейтинг некомерційний, а результати дослідження публікуються у вільний доступ.

Завдяки прозорості дослідження і відкритості рейтингу, переможці (№1) очевидні в кожній номінації та їх понад 500. На майбутній церемонії ми будемо віншувати і гаряче аплодувати найкращим з найкращих, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом»»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх 580 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що в відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку товарів і послуг та довіри споживача до торгових марок, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Рейтинги публічні, а переможці є в кожній номінації, а їх більше п’яти сотень. І на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю. Щоби таким чином підкреслити статус бренду як найкращої рекомендації та подякувати суспільство за висловлену довіру.»

Для акредитації ЗМІ: , тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

 Довідка
IdeaКонкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх етапах. У рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, офіційно присутні на ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.

Слайд-шоу Переможці конкурсу визначаються в результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернет-голосуванні, на FAVOR.com.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів, масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(3)
utilmind utilmind to Alena_Vorona from the phone
Да, отправим вам пригласительный за голосование в сотне номанаций.
Alena_Vorona Alena_Vorona
А еще можно попасть на церемонию , проголосовав в 100 номинациях?
Zavlabis Zavlabis
Как попасть на церемонию?
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.