FB TW Canonical URL: https://www.favor.com.ua/en/company/diplomat/
Дипломат
Print versionPrint version
Updated:

Ідея видання є досить оригінальною для країни на сьогодні. Адже подібних журналів, які би повністю були присвячені темам міжнародної політики, дипломатії, економіки та бізнесу – в Україні одиниці. Тут зібрані ексклюзивні інтерв’ю, висвітлені актуальні новини. Створюючи цей проект, ми намагаємося як найширше описати та довести надважливу роль дипломатії у сьогоденні для України та для всього світу.

Здавна дипломатії відводили надзвичайно важливу роль у міжнародних відносинах. Адже навіть між варварськими племенами відбувалися переговори, укладалися угоди і союзи як економічного, так і військово-політичного характеру.

Нині ж, бути дипломатом означає володіти мистецтвом ведення переговорів для запобігання чи врегулювання конфліктів, пошуків згоди і взаємоприйнятих рішень, розширення і поглиблення міжнародного співробітництва.

У нашому виданні ми розглядаємо особливості цього мистецтва, розказуємо як це – представляти інтереси свого народу на міжнародній арені. Окрім того, чимало іншої не менш цікавої інформації – відомі особистості, ексклюзивні інтерв’ю, факти та актуальні події дипломатичного корпусу та бізнес кіл.

У кожному номері презентуємо інтервью з деякими дипломатами. Крім того, журнал виступає в ролі інформаційного партнера економічних форумів, а також інших вищих заходів, підсумки яких опубліковано в кожному виданні.

Особливу увагу ми приділили питанням, що стосуються розвитку нашої держави. Представляються основні сфери економіки – банківська, сільське господарство, туризм, рітейл, менеджмент, сфера послуг та інші. Зокрема, акцент ставиться на розкриття безмежного потенціалу України. Так, заснована постійна рубрика «Торгові марки», яка має на меті інформаційну підтримку та просування національного виробника. Важливою також є «Туристична Україна», де ми збираємо найгарніші «перлини» серед усіх туристичних місць у державі.

Окремі матеріали об’єднаються на сторінках, присвячених громадській діяльності та благодійності. Окрім того, є рубрика «Дозвілля», у якій будуть розміщені цікаві факти з життя авторитетних людей шоу-бізнесу, спорту, індустрії моди тощо.

На завершення хотілося б подякувати нашим інформаційним партнерам за ексклюзивні інтерв’ю та надання необхідних текстових і зображальних матеріалів. Без вас даний проект би не відбувся!

Команда видання впевнена, що кожен здатен зробити свій внесок у розвиток нашої держави. Всеукраїнський журнал «Дипломат» – це можливість та необхідність вести здоровий діалог між Україною та представниками інших країн через дипломатичний корпус, створення позитивної платформи для пошуку шляхів виходу з кризи.

Ми всі разом допомагатимемо рідній країні  швидше долати труднощі сьогодення шляхом діалогу.

Бо сенс життя у кожному слові!

Команда журналу «Дипломат».

Дипломат
Phone:
050 731 0852
Web-site:
Partner Дипломат is information media-partner of the “Favorites of Success” Award
Editions by “Дипломат”:
Дипломат, presented in following category:

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.