Українські бренди косметики. PeNa, ТМ
  
Author:

Вітчизнянний бренд косметики з’явивися на українському ринку в 2014 році і практично відразу знайшов прихильників серед цінителів натуральної продукції. Спеціалізується на виробництві засобів по догляду за шкірою і волоссям. PeNa.ua – якісна косметика, зроблена з душею і любов’ю.

Бренд, яким можна пишатися!
Головний принцип торгової марки – використання виключно натуральних компонентів. За словами Наталії Петрик, все найкраще і корисне нам дає природа, і ми повинні це використати. У складі косметики мікроелементи і антиоксиданти, які багато в чому надають лікувальну і заспокійливу дію.

Вся косметика відрізняється невеликим терміном придатності – від 1 до 3 місяців. Засоби необхідно зберігати в холодильнику у фірмовій упаковці.
Чесність і відкритість – ось на чому заснована філософія бренду. Виробник враховує побажання і переваги клієнтів, постійно вдосконалюючи продукцію і створюючи нові шедеври.

Косметика PeNa виготовляється виключно на основі 100% натуральних компонентів, таких як екстракти водоростей і пептиди зародків пшениці. В якості ароматизаторів використовуються ефірні масла. Вся продукція безпечна і має відповідні сертифікати.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK