7 помилок розміщення на дошках оголошень в інтернеті
  
Author:
  1. Розміщення на “мертвих” дошках. Вибирати дошки оголошень необхідно тільки рейтингові, де найбільш велика кількість відвідувань в день. Перевірити це дуже легко. Зайдіть на дошку оголошень і подивіться, з якою частотою додаються оголошення.
  2. Тьмяний заголовок оголошення. Треба зробити заголовок цікавим. Щоб клієнт захотів прочитати вміст тексту оголошення.
  3. Не примітна картинка товару / послуги. Картинка повинна бути яскрава і привертає увагу. Бажано брати червоні і жовті кольори. Вони найбільш виділяються на дошках оголошень.
  4. Копіювання тексту у конкурентів. Якщо Ваш текст оголошення не унікальний, а ще гірше, скопійований десь з інтернету, то кількість відгуків на оголошення істотно знизиться. І індексація такого оголошення відбуватися не буде.
  5. Забути про розміщеному оголошенні. 70% відвідувачів дошки оголошень переглядають тільки першу сторінку дошки. Так що оновлювати оголошення просто необхідно.
  6. Частота розміщення оголошень. Розміщувати оголошення раз в тиждень або два рази в тиждень, сенсу особливого немає. Ефект буде маленький. Тільки кожен день! І тільки тоді у вас буде дуже хороший результат від реклами в інтернеті.
  7. Використання регіональних дощок. Якщо Ви працюєте по області, то подати оголошення стоїть і міста області (наприклад, якщо Львівська область, розміщувати потрібно також і з обласним дощок).

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with VK