Оголошено перші висновки всеукраїнського дослідження з рівня відповідальності бізнесу перед суспільством
  
Company: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

Цього року оператор державних лотерей «М.С.Л.» уперше став партнером Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» у проведенні репрезентативного дослідження з впровадження українськими компаніями КСВ-практик. 12 квітня 2018 року у рамках конференції «Бізнес, що змінює країну» були оголошені основні висновки цього проекту. Це третє дослідження рівня поширеності практик КСВ в Україні, проведене на замовлення Центру «Розвиток КСВ» у співпраці з Національним контактним пунктом з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній в рамках проекту «Поширення потенціалу Національного контактного пункту», що відбувається за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Загалом було проаналізовано дані близько 400 українських компаній.

Основні висновки:

– Переважна більшість компаній (83%) впроваджує політику корпоративної соціальної відповідальності.

– Головними причинами реалізації політики КСВ є моральні міркування (55%), покращення репутації (26%) та збільшення лояльності працівників (23%).

– Головною причиною для невпровадження політики КСВ представники компаній називають відсутність коштів, нестабільну політичну ситуацію в країні, недосконалість нормативно-правової бази, що сприяла б цій діяльності, та податковий тиск.

– Стратегія КСВ: тільки у половини компаній, що реалізують КСВ, є стратегія (політика) соціальної відповідальності, і тільки чверть компаній має бюджет на виконання програм/заходів із соціальної відповідальності. У переважній більшості представників українського бізнесу пошуком ідей для програм з КСВ та розробкою планів їх реалізації займається керівництво.

– Головними стимулами впровадження КСВ для українських компаній стало б введення пільгового оподаткування, зменшення адміністративного тиску та пропозиції місцевої влади щодо програм соціального розвитку регіону.

– Перспективи розвитку КСВ: на думку опитаних представників компаній, у найближчий час для розвитку КСВ необхідно розробити нормативно-правову базу в державі, яка б сприяла цій діяльності, підвищувати обізнаність про Національний контактний пункт з відповідальної бізнес-поведінки, ввести курси з КСВ до університетських програм та активізувати участь бізнес-асоціацій в популяризації КСВ.

Детальний звіт з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні заплановано презентувати у травні 2018 року.

На брифінгу для журналістів, що відбувся у рамках конференції, віце-президент компанії «М.С.Л.» Євген Власенко зазначив: «Ми вважаємо, що це дуже важливо, коли в країні об’єднуються зусилля громадськості та бізнесу на користь суспільства. Для лотерей це дуже природно. Девіз європейських лотерей – «Give it back to society», тобто «Віддавати назад суспільству». І дуже важливо, що люди, які грають у лотереї, знають, що кошти, які надходять від лотерей, спрямовуються на певні соціальні потреби».

У «М.С.Л.» переконані, що лотерейний бізнес може компенсувати дефіцит державного фінансування у сфері розвитку культури нації. Дана теза лягла в основу кейсу компанії, що був також представлений на конкурсі КСВ-кейсів, фінал якого також відбувся в рамках конференції.

«Цього року ми представили програму, пов’язану з підтримкою Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Це – найвидатніший за всю історію України кінофестиваль, який дав путівку в життя багатьом молодим представникам кіномистецтва», – підкреслив Є.Власенко.

Загалом свої проекти на розсуд міжнародних експертів представили 28 компаній. Окрім «М.С.Л.» учасниками стали такі гіганти вітчизняного бізнесу, як: «Нова пошта», «Астарта», «МХП», «ДТЕК», Coca-Cola, Credit Agricol, Watsons, «Енергоатом», «Фармак» та інші.

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version