Фінал вікторини «Лотереї: Всесвітня історія» від «Сніданок з 1+1»
  
Company: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

16 березня успішно фінішувала вікторина «Лотереї: Всесвітня історія» від ранкової телепередачі «Сніданок з 1+1». За допомогою ресурсу random.org визначився переможець третього тижня вікторини та суперпризер, який отримає головний приз – подорож до Європи.

Імена щасливчиків ведучі ранкового шоу оголосили у прямому ефірі. Переможцем серед 374 учасників, які надали правильні відповіді протягом третьої хвилі, стала Валерія Ушакова, яка й отримає сертифікат на яскраві емоції на суму 1000 гривень. Суперпризером березня серед 1304 учасників, які надавали правильні відповіді хоча б в одній хвилі вікторини, стала Олена Філенко. Згідно з умовами вікторини, пані Олена отримає суперприз місяця – європейське турне на тиждень для однієї особи до країн, де лотереї в пошані.

Оголосимо правильні відповіді третьої хвилі вікторини «Лотереї: Всесвітня історія»:

1. Зведення якого відомого туристичного символу США було виконане за допомогою лотерей?

Правильна відповідь: Статуя Свободи у Нью-Йорку

2. В якій українській лотереї у 2017 році протягом п’яти днів було зірвано два джекпоти поспіль на загальну суму 18 450 000 гривень?

Правильна відповідь: «Мегалот»

3. На прикладі якого соціального проекту оператора державних лотерей «М.С.Л.» Європейська Асоціація державних і ТОТО лотерей офіційно визнала, що «М.С.Л.» реалізовує кращі соціальні міжнародні лотерейні практики?

Правильна відповідь: Будівництво та підтримка центру зимових видів спорту «Льодограй»

Традиційно ведучі програми «Сніданок з 1+1» розповіли цікаві факти про те, яку важливу соціальну роль  лотереї відіграють у цивілізованому суспільстві. Зокрема, у сюжеті, присвяченому цій темі, розказали, що починаючи з 1995 року Національна лотерея Великобританії перерахувала більше ніж 37 мільярдів фунтів стерлінгів на добрі справи. Таким чином у Британії було профінансовано понад 525 000 проектів у галузі мистецтва, спорту, благодійності, охорони здоров’я, освіти та охорони навколишнього середовища. Значну частку лотерейного фінансування було інвестовано в проекти, спрямовані на поліпшення фізичного, психічного та емоційного здоров’я та добробуту британців. Серед яких, зокрема, був започаткований проект DanceSyndrome, покликаний надати змогу людям з синдромом Дауна та з обмеженими можливостями не тільки самовиразитися, але й стати професійними танцюристами.

Кошти від українських лотерей теж допомагають в охороні здоров’я. Оператор державних лотерей «М.С.Л.» у 2017 році долучився до підтримки та розвитку Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром», яка опікується «сонячними» малюками. Компанія «М.С.Л.» вже встигла взяти участь у тогорічному міжнародному флешмобі Lots of socks, та змаганнях у рамках корпоративних турнірів «Кубок відкритих сердець» з пейнтболу, футболу та боулінгу.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців вікторини «Лотереї: Всесвітня історія» та бажає, щоб емоційні призи подарували лише позитивні яскраві враження. А для всіх допитливих шанувальників лотерей на офіційному сайті «М.С.Л.» створено спеціальний розділ про цікаві факти з історії становлення лотерей в Україні та світі «Лотереї: Всесвітня історія», який можна знайти за цим посиланням: https://igra.msl.ua/cabinet/uk/static/lottery_history.

А тим, хто хоче дізнатись більше про те, як лотереї підтримують українське суспільство, радимо завітати до цього розділу сайту: https://igra.msl.ua/cabinet/uk/static/social-msl.

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version