Солодко і партнери. Київська колегія адвокатів
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Адвокатська група «Солодко та партнери» — одна з провідних адвокатських фірм України. Сфера діяльності фірми — юридичні та аудиторські послуги, консультаціях з безпеки бізнесу, лобіювання.

Серед клієнтів — великі компанії, громадські організації, органи державної влади і управління, зокрема, Державний комітет України з питань регуляторної політики і підприємництва, Фонд захисту підприємництва, народні депутати, Всеукраїнська агенція авторських прав, паливно-енергетичні компанії, гірничодобувні і будівельні підприємства, хімічна компанія «Свема», міжнародні організації, антикварно-аукціонні фірми, церковні конфесії і т.д.

Спеціалізація фірми: корпоративне право, податкове право, цивільне і підприємницьке право, торговельне (комерційне) право, засоби масової інформації, нерухомість, банкрутство, повітряне право, спадкоємне право, права споживачів, законодавство про надра, дорогоцінні метали, канонічне право, судові й арбітражні справи, цінні папери, законодавство про історичні і культурні цінності.

Фірма надає послуги з комплексного супроводу бізнесу, починаючи з процесу реєстрації компанії, супроводу діяльності компанії, реорганізації і ліквідації бізнесу. Фірма також надає послуги по покупці готових компаній, придбанню бізнесу.

Один з великих проектів, супроводжуваних фірмою — реструктуризація акціонерної компанії «Свема» — лідера хімічної промисловості СРСР і створення на її базі ряду підприємств. Фірма успішно завершила проект компанії «Ітера» щодо реструктуризації боргів споживачів, продовжує проект по забезпеченню діяльності структур державної компанії «Нафтогаз України».

У 2003 році фірмою був розроблений і виданий курс «Мистецтво оборони». Старший партнер фірми, адвокат Солодко Євген Вікторович, з 1998 року був співвласником адвокатської фірми «Грамацький та партнери», з 2003 року Солодко Є.В. очолив адвокатське об’єднання, що отримало назву «Адвокатська група «Солодко та партнери». У 2003 році Солодко Євгена Вікторовича було відзначено Подякою Президента України за «сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток и зміцнення Української держави».

Солодко і партнери. Київська колегія адвокатів
Телефони:
(044) 272 12 42
(044) 272 12 44
(044) 272 12 99
E-mail:
Веб-сайт:

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.