В Україну було введено заборону на будь-яку рекламу цигарок
  

В Украине был введен запрет на любую рекламу сигаретПрезидент Віктор Янукович схвалив закон про заборону реклами тютюнових виробів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Зокрема, закон передбачає заборону будь-якої реклами і стимулювання продажів тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

При цьому закон встановлює адміністративну відповідальність громадян та посадових осіб за порушення вимог законодавства про заборону реклами і спонсорства тютюнових виробів.

Відзначимо також, що 22 вересня 2011 року Верховна Рада ввела заборону реклами тютюнових виробів, а в листопаді 2011 року голова парламенту Володимир Литвин відклав підписання закону, що передбачає заборону реклами тютюнових виробів, до усунення неузгодженостей в його тексті.

Також конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» припинив визначення споживчих уподобань щодо тютюнових виробів, видаливши номінації «Цигарки» і «Цигарки slims» з конкурсу 2012 року.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті