GlobalMoney запускає поповнення гаманців через Приват24
  
Компанія: GlobalMoney
GlobalMoney запускає поповнення гаманців через Приват24

Платіжна система GlobalMoney відкрила нову можливість для власників електронних гаманців. Віднині гаманці GlobalMoney можна з фіксованою комісією поповнити через мобільний додаток Приват24 та термінали Приватбанку. Вартість поповнення складає 1 гривню через мобільний додаток та 5 гривень через мережу терміналів банку.


«Ми вважаємо, що додаток Приват24 та термінали Приватбанку – це одні з найпопулярніших фінансових сервісів. Наші клієнти мають бажання користуватися ними для поповнення своїх гаманців. Впевнені, що впровадження цієї можливості зробить сервіс GlobalMoney ще більш доступним та зручним, поліпшить клієнтський досвід поточних користувачів та принесе нам нових клiєнтів» – повідомляє прес-служба компанії.


Сьогодні кожен користувач GlobalMoney має можливість онлайн поповнення свого гаманця карткою будь-якого українського банку та за рахунок залишку коштів на особистому рахунку «Київстар» або Vodafone (у мобільному додатку Vodafone Pay). Власники гаманців часто користуються партнерською мережею, де поповнення можливе за готівкові кошти – магазини «АЛЛО», «Жжук», Fishki.ua, відділення «Укрпошти», платіжні термінали Сіті24, EasyPay та інші. Загалом це тисячі пунктів прийому платежів по всій Україні.


Електронний гаманець GlobalMoney – простий, вигідний та майже анонімний спосіб переказу коштів і оплати товарів та послуг. Для того, щоб створити гаманець необхідний лише номер телефону або електронна пошта. Не потрібно відкривати рахунок або надавати інші дані. Всі операції в системі GlobalMoney захищені сучасними технологіями шифрування. Служба моніторингу шахрайських операцій активна 24 години на добу. Більшість сервісів (98%) можна сплатити без комісії, як і власне перекази між гаманцями. Перекази та оплати відбуваються миттєво в режимі 24/7/365.

Сайт платіжної системи GlobalMoney

Довідка:

GlobalMoney – фінансова компанія, платіжна система і оператор електронних грошей, що була заснована в 2009 році і першою в Україні отримала ліцезію на переказ коштів без відкриття рахунків. Cьогодні через електронний гаманець можна сплачувати більше 1000 послуг, переводити кошти на банківські картки та в готівку. Також компанія надає послуги переказу с картки на карту будьяких українських банків. Через систему електронних гаманців проходить близько 3 млн. операцій щомісячно.

 
Тел.: +380 (44) 3000 277,
0 800 800 800
E-mail:
Веб:

Прикріплене зображенняПрикріплене зображення Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті