Тетяна Петракова презентувала другу енциклопедію дитячих талантів «Найвидатніші діти України»
  
Компанія: MPR Communications Group
Тетяна Петракова презентувала другу енциклопедію дитячих талантів «Найвидатніші діти України»

Урочиста презентація другої книги «Енциклопедії дитячих талантів» відбулася в Українському Домі, яку презентувала Тетяна Петракова, відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа, автор понад 500 соціальних проектів для дітей. Мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань.

Більш як годинна феєрія виправдала сподівання всіх – свято вдалось на славу.

Блискучий супровід, ретельно підібрані виступи, прикували увагу присутніх до сцени; червона доріжка, привітання від відомих артистів Наталії Шелепницької, Міли Нітіч, Наталії Валевської, Тоні Матвієнко, Ілларії; нагороди, солодкий стіл, подарунки від партнерів талановитим діткам, запам’ятались кожному присутньому в залі.

Подібні проекти мають не лише соціальне спрямування, а й об’єднують дітей, надають їм можливість реалізувати свій талант та дають віру в свої сили. А все це запорука успішного майбутнього українських дітей та самої України. Дякуємо усім присутнім артистам, громадським діячам та меценатам за їх щирі привітання, творчі настанови та натхнення, яке вони подарували дітям. – підкреслила видавець книги

Організатори висловлюють подяку партнерам , громадським діячам та справжнім українцям, які долучились до створення енциклопедії.

Генеральному партнеру FGK та його директору меценату Сергію Позняку.

Солодким партнерам торгівельній марці «Домашнє Свято», Київському Булочно-кондитерському комбінату.

Медичний центр Олега Колібаби (Medical Center of Oleg Kolibaba)

Стоматологічній клініці Total Dental

Інформаційним партнерам телеканалу Правда тут, Максі ТВ та 4 каналу


Прикріплений файлПрикріплений файл Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку