Увага: грандіозне оновлення «Лото-Забава» вже цієї неділі
  
Компанія: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» повідомляє: на всіх шанувальників популярної української лотереї «Лото-Забава» чекають нові приємні сюрпризи. За гарною традицією, що склалася протягом 18 років, народна «Фабрика мільйонерів» полюбляє дивувати гравців неймовірними акціями, додатковими святковими розіграшами та подарунками. Цього разу шанувальників чекає приголомшливе масштабне оновлення лотереї «Лото-Забава». А зміни стартують вже у найближчу неділю, 29 квітня, під час розіграшу 977-го тиражу.

У прямому ефірі «Лото-Забава» Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк зустрінуть гравців і телеглядачів в оновленій студії та познайомлять з усіма новинками лотереї. Усіх чекають нові конкурси, нові можливості та нові грошові призи. І головне – нові шанси на виграші, адже відтепер ще на початку розіграшу визначатиметься, чи буде гарантовано виграний мільйон у тиражі.

Для того, щоб стати гостем студії, необхідно разом з білетом «Лото-Забава» придбати комбінацію «Багаті та Відомі», зареєструвати її до 20:00 суботи та чекайте ефір. Адже відтепер просто у прямому ефірі буде визначатись, хто з гравців приїде до студії на наступну гру.

Для того, щоб дізнатися про всі деталі новацій з перших вуст, не пропустіть недільний ефір лотереї «Лото-Забава» о 09:00 на телеканалі «1+1».

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

У 2018 році оператор державних лотерей «М.С.Л.» став партнером Центру «Розвиток КСВ» у проведенні всеукраїнського репрезентативного дослідження щодо поширеності практик корпоративної соціальної відповідальності.

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку