«Лото-Забава»: У Києві народився сьомий мільйонер 2018 року
  
Компанія: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

972-й тираж «Лото-Забава», який відбувся 25 березня, відзначився тим, що лічильник мільйонерів збільшився ще на одного щасливчика. Це вже сьомий мільйонер 2018 року та 286-й щасливчик лотереї «Лото-Забава» у низці переможців, що стали мільйонерами.

Наразі про переможця відомо, що виграшний білет № 0196365 був придбаний у київському кіоску ТОВ «ДЛУ» №211, який розташований за адресою: вул. Палладіна, 7/60. Щасливчик запрошується до «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» – гравців лотерей компанії «М.С.Л.», які виграли від 1 мільйона гривень та більше. Членство у клубі надає свої корисні переваги. Окрім того, оператор пропонує переможцю взяти участь у спеціальній святковій VIP-програмі – «Два дні з життя мільйонера», розрахованій на двох осіб. У рамках програми новоспеченому мільйонеру пропонується поринути у світ солодкого життя у стилі luxury та провести незабутній уїк-енд. Кульмінаційною подією двох днів стане участь у недільному прямому ефірі «Лото-Забава», де улюбленця Фортуни особисто привітають ведучі – Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк, й урочисто вручать почесному гостю символічний чек на 1 000 000 гривень. Нагадаємо, у минулий уїк-енд знімальний майданчик «Лото-Забава» відвідав один з почесних учасників «Клубу мільйонерів «М.С.Л.» – Григорій Цапура з Тернопільщини.

У постійному конкурсі «Полювання за грошима» 25 березня був виграний черговий автомобіль! Цікаво, що славнозвісний головний приз конкурсу – кросовер JAC S2 змінив свій колір з теракотового на червоний, готуючись до яскравої весни та не менш очікуваного барвистого літа. Червоний автомобіль, грошовий еквівалент якого становить 400 000 гривень, цього разу дістався гравцю з Донецької області – пану Миколі. Він додзвонився до студії та назвав літеру «Р», яка й принесла йому перемогу у конкурсі.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

У березні 2018 року державна спортивна лотерея ТОТО «Спортліга», що входить до портфелю «М.С.Л.», стала титульним спонсором дитячої футбольної команди (2007 р.н.) Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №15 (Київ).

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку