У Луцьку зірвали джекпот «Лото-Забава» у розмірі 3 000 000 гривень
  
Компанія: Оператор державних лотерей «М.С.Л.»

4 лютого 2018 року під час розіграшу 965-го тиражу державної лотереї «Лото-Забава» гравець з м.Луцьк зірвав джекпот сумою 3 000 000 гривень. Цей джекпот став першим у 2018 році.  Минулий джекпот «Лото-Забава» було виграно 20 листопада 2016 року. Тоді заповітні 3 мільйони гривень дістались щасливчику з Рівненської області – Костянтину Алєксєєву, який 17-18 грудня 2016 року завітав до Києва та став одним з почесних учасників «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.».

Наразі відомо, що новоспечений мультимільйонер з Волинщини придбав свій виграшний білет №0019773 на фірмовому островку «М.С.Л.» у супермаркеті «Сільпо», що розташований на вул.Кравчука, 23, м.Луцьк. Нагадаємо, що для отримання консультації щодо оформлення виграшу потрібно звернутись на гарячу лінію «М.С.Л.» за телефоном 0 (800) 21 00 65. 

Переможець запрошується до елітного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.». Це дозволить йому скористатися всіма перевагами членства у цьому клубі. Окрім того, оператор державних лотерей «М.С.Л.» пропонує улюбленцю Фортуни взяти участь у подарунковій ексклюзивній VIP-програмі «Два дні з життя мільйонера» у столиці. Програма розрахована на двох осіб. Кульмінаційний момент цієї програми – зустріч у прямому ефірі «Лото-Забава» з улюбленими ведучими, Ларисою Руснак та Анатолієм Гнатюком, які урочисто вручать почесному гостю чек на 3 млн. гривень. 

За всю історію існування лотереї «Лото-Забава» гравець, який виграв 3 млн. гривень у тиражі №965, став вже 282-им у низці щасливих мільйонерів та третім у цьому році. Нагадаємо, щоб виграти джекпот «Лото-Забава», потрібно закреслити в ігровому полі три горизонталі з виграшними числами без пільгових підковок або п’ять будь-яких горизонталей у  білеті. Спостерігати за розіграшами лотереї можна у прямому ефірі телеканалу «1+1» щонеділі о 09:00.

Довідка:

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» є правонаступником традицій відомого радянського державного підприємства «Спортлото».

З 1993 року «М.С.Л.» входить до складу Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей  (The European State Lotteries and Toto Association, EL, Європейська лотерейна асоціація).

У червні 2013 року лотерейний оператор «М.С.Л.», єдиний в Україні, отримав «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від Європейської лотерейної асоціації. Наприкінці травня 2016 року компанія вдруге отримала «Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри» від EL.

28 червня 2016 року оператор державних лотерей «М.С.Л.», єдиний з України, приєднався до Світової Лотерейної Асоціації (The World Lottery Association, WLA).

Компанія «М.С.Л.» зарекомендувала себе, як надійний та відкритий перед державою та гравцями оператор державних лотерей. Такі державні лотереї, як «Лото-Забава», «Мегалот» та «Спортпрогноз», проводяться вже понад 15 років та є популярними серед населення.

З 2000 року компанія «М.С.Л.» виступає спонсором Гран-прі (головного призу) Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

За власні кошти компанії «М.С.Л.» було збудовано і у листопаді 2014 року введено в експлуатацію універсальний учбово-тренувальний центр зимових видів спорту «Льодограй» (м.Богуслав, Київська область). Компанія взяла на себе обов’язки з фінансування центру «Льодограй» протягом 10 років.

9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував рекорд, який свідчить про те, що  найбільша кількість мільйонерів серед гравців в українські державні лотереї, починаючи з 1999 року, з’явилась завдяки «Лото-Забава».

7 червня 2017 року миттєві лотереї «М.С.Л.» потрапили до ТОП-10 інновацій лотерейного ринку Європи, та посіли 8 місце у конкурсі European Lotteries Innovation Award, який проводиться Європейською асоціацією державних і ТОТО лотерей (EL) і призначений для просування та визнання кращих інновацій у лотерейній індустрії Європи.

Контактна інформація:

Україна, 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 50-А

Телефон: +38 044 461 92 18

Факс: +38 044 461 92 19

Прес-служба «М.С.Л.»:

e-mail: press@msl.ua

веб-сайт: www.msl.ua 


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку